Menu
nul

На базі Ямпільського Центру дитячої та юнацької творчості відбувся районний семінар для педагогів – організаторів навчально – виховних закладів району на тему «Правова освіта та правове виховання, як складові виховної системи навчально – виховних закладів»

Мета сеиінару, повідомляється на сторінці у ФБ, надати методичні рекомендації щодо правового виховання дітей та учнівської молоді. Адже, одним із аспектів усебічного розвитку особистості є висока правова культура, без якої не можна вважати фізично здорову людину гармонійно розвиненою.

Начальник служби у справах дітей Ямпільської районної державної адміністрації Левченко О. В. звернула увагу на основні аспекти діяльності з профілактики правопорушень з неповнолітніми.

Під час семінару заступник директора Ямпільського Центру дитячої та юнацької творчості Комендант О.Л. ознайомила всіх учасників семінару з проведеною роботою в рамках соціально-освітнього національно – патріотичного проекту «Голос крові : ми – українці».

Директор закладу привітав всіх присутніх з наступаючими святами , підбив підсумки роботи за перше півріччя навчального року та ознайомив з подальшими планами роботи на друге півріччя.

І на останок, Тачкова А. І.-керівник гуртка «Художня вишивка» провела з усіма учасниками семінару майстер – клас по виготовленню різдвяної сніжинки .

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить