Menu
nul

Те, що в Україні, на Ямпільщині медицина фінансується за так званим «залишковим» принципом – ні для кого не секрет. Про те що медики мають низькі заробітні плати, та ще й отримують їх з величезним запізненням – також всі знають.

А ще - медицину на місцях, у невеликих містах, селищах та селах добивають остаточно «оптимізація» та реформування.

Та попри все - справжні медики в першу чергу турбуються про долю хворих. Ось звернення колективу Свеської лікарні до депутата Сумської обласної ради Костянтина Товстухи, датоване 10 жовтня 2017 року.

Депутатові потрібен був час, щоб залучити до благодійної справи небайдужих людей, спонсорів.

Перераховані у зверненні постільні приналежності для хворих, ( подушки, ковдри, матраси, постільна білизна) були придбані протягом місяця і сьогодні завезені до лікарні.

Кожен, від технічного працівника до лікаря, захотів поспілкуватися з депутатом обласної ради і почути відповіді на хвилюючі запитання. Під час стихіно виниклих зборів, Костянтин Товстуха докладно висвітлив перед медпрацівниками проблеми, що виникли у медичній галузі області, району. Вказав на шляхи їх вирішення.

Жодне запитання не залишилось без відповіді. Завідувач Свеської дільничної лікарні Олена Сенченко, від імені всього медперсоналу висловила щиру подяку Костянтинові Товстусі за допомогу.

Люди в білих халатах також дали наказ своєму депутатові - докласти всіх зусиль для збереження лікарні у найбільшому населенному пункті району, селищі Свеса.

Наш депутат має тверду репутацію людини, яка до наказів виборців ставиться з високою відповідальністю.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить