Menu
nul

Ямпільська центральна районна бібліотека долучилася до проекту "Display-кросинг" Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації і запропонувала користувачам свій варіант мандрівної виставки «Мрій! Читай! Мандруй!», яка подорожує Україною.

Бібліотекарі з творчим натхненням підійшли до оформлення виставки-подорожі, об’єднавши дві події 2017 року – оголошений ООН Міжнародний рік сталого розвитку туризму та оголошений Президентом України Рік Японії в Україні.

 

Поринути у світ пригод та подорожей разом з бібліотекою запрошують дві героїні - яскрава українка (бібліотекар Людмила Костюк) та чарівна японка (бібліотекар Яна Підлісна), які через книги знайомлять мандрівників зі своїми країнами.

Національний колорит рідної Ямпільщини відображений у першому розділі «Рідний край у бібліотечних туристичних маршрутах», а відкрити його для себе можливо дуже просто – подорожуючи навіть на велосипеді.

Щира українка розповіла багато цікавих легенд та переказів про наш край, які передаються з покоління в покоління. Виставку-інсталяцію об’єднують в одну композицію, і просто милують око, авторські ляльки - українка та японка, виконані талановитою майстринею з яскравим і тонким світовідчуттям – бібліотекарем Іриною Фесенко.

Другий розділ «Бібліотечні мандри з героями книг» відкриває дивовижний світ країни вранішнього сонця – Японії – самобутньої держави, де гармонійно переплітаються стародавня культура і найсучасніші технології.

Під час подорожі користувачі долучилися до її історії та культури, дізналися багато цікавих фактів, познайомилися з книгами японських авторів, а також кожен бажаючий дізнався, як звучить та пишеться японською його власне ім’я.

У третьому розділі «Спогади та враження» були представлені найяскравіші моменти спільних подорожей нашого колективу та світлини читачів, а також сувеніри з різних країн світу.

Найяскравішим моментом стала «Чайна церемонія», адже японське чаювання — це не просто традиція, це цілий ритуал, який осягають багато років у спеціалізованих школах. Його сенс полягає не в дегустації напою — це схоже на медитацію і спробу віднайти гармонію не лише у собі, а й з іншими людьми.

Виставка принесла задоволення всім, хто приймав участь у її створенні, а найголовніше – користувачам. Тож, мрійте, мандруйте і не забувайте про читання!

Джерело http://yampilska.rayrada.org.ua

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить