Menu
nul

Відбулось засідання 23 сесії 7 скликання Ямпільської селищної ради.

У роботі сесії взяли участь 15 депутатів.

На засідання сесії були запрошені начальник Ямпільського ВП Родителев Ю.В., начальник ДПРЧ-10 УДСНС України в Сумській області Кудін А.Г., головний бухгалтер Ямпільської селищної ради Рубан Н.М., заступник селищного голови Кучернос Ю.В., спеціаліст І категорії (землевпорядник) Чайка Л.С.

Також в роботі сесії взяв участь перший заступник голови Ямпільської районної державної адміністрації.

На порядок денний були винесені 35 питань, із них 24 земельні.

На засіданні заслухали інформацію про стан пожежної безпеки на території селищної ради, про роботу відділення поліції. Виконання селищного бюджету та виконання програми соціально економічного розвитку за 9 місяців 2017 року.

Важливим питанням на сесії було  внесення змін до селищного бюджету.

Із державного бюджету для виконання робіт з капітального ремонту дороги по вул. Ботанічна виділено 300 тисяч гривень. Ще 170 000 грн. передбачені із селищного бюджету .

Цих коштів не вистачає для виконання робіт на даному об'єкті.  

Необхідно  також виділити кошти на будівельно-монтажні роботи з освітлення вул. Кожедуба в с. Ольгине, адже вже сплачені кошти за виготовлення проекту та придбання електроматеріалів, отримана декларація на початок робіт, на капітальний ремонт водопровідно-каналізаційної мережі будинку 33 по вул. Спасо-Преображенська, придбання дверей і пральної машини в ДНЗ "Малятко" і т.д 

Джерело http://yampil.rada.org.ua/

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить