Menu
nul

На порядку денному розглядалися питання щодо внесення змін до бюджету селищної ради у зв’язку з недостатнім фінансуванням коштів на об’єкт «Утеплення фасаду приміщення ДНЗ ясла-садок «Малятко» з заміною віконних блоків».

Згідно рекомендації Антимонопольного комітету, депутати розглянули законність прийнятого виконавчим комітетом селищної ради рішення про заборону торгівлі алкогольними та слабоалкогольними напоями з 22 години до 10 години ранку.

Затвердили селищну цільову програму «Утеплення фасаду приміщення ДНЗ ясла-садок «Малятко» з заміною віконних блоків та капітальний ремонт приміщень у 2017 році», на яку передбачено 350 тисяч гривень із державного бюджету і 295 тисяч гривень із селищного бюджету, прийняли в комунальну власність майданчик для розміщення вагового комплексу.

Головний бухгалтер селищної ради Рубан Н.М. підготувала звіт про виконання селищного бюджету за І півріччя 2017 року. Особливу увагу було приділено обговоренню питання про надання дозволу Управлінню соціального захисту населення використати кошти , які селищна рада виділила у 2017 році на оплату послуг зв’язку пільгової категорії населення, на погашення заборгованості за аналогічні послуги, несплачені державою у 2016 році.

Депутатський корпус категорично відхилив пропозицію відшкодувати кошти за 2016 рік , так як на той час на органи місцевого самоврядування не були покладені ці виплати. Ці зобов’язання виникли з 2017 року і селищна рада їх виконує .

І, як завжди, на завершення розглянули ряд питань по регулюванню земельних відносин на території Ямпільської селищної ради, повідомляється на сайті ради.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить