Menu
nul

Наші гроші на ремонт шляхів підуть вітром вкотре...

Нещодавно у ЗМІ ми ознайомилися з радісною новиною. На черговій сесії Ямпільської селищної ради були були розглянуті питання щодо внесення змін до бюджету селищної ради, так як із районного бюджету виділені кошти на облаштування майданчика для здійснення вагового контролю на автомобільних дорогах загального користування в сумі 80 600 гривень.

Ну, нарешті, у розпал жнив, коли вже автопотяги пішли караванами по наших стражденно відремонтованих дорогах, влада спромоглася виділити кошти на пересувні ваги. Рано радуємось.

Майданчик ще треба облаштувати. А там – чи «присунуться» до Ямполя ті пересувні...

Хоча – чого чекають на «з моря погоди» ті, хто повинен дотримуватись указів і законів, тобто, виконувати свої службові обов’язки. Правоохоронці, наприклад.

Воно не видно, хоча б з цих знімків, що по Ямполю суне, присівши на задні колеса, перевантажений монстр?

І центральна влада, і обласна просто носом тикають місцеву владу у необхідність присікати нахабство керівників агрохолдингів, та їм подібним, на шляхах.

Ось що говорив ще в березні цього року голова Сумської облдержадміністрації Микола Клочко: ««Звертаюсь до голів районних державних адміністрацій, міських голів. У вас на підвідомчих територіях розташовані великі агрокомплекси, кар’єри з видобутку корисних копалин тощо, де багатотонні машини завозять зерно, вивозять пісок, інші вантажі. Вони розбивають дорожнє покриття...».

На дворі серпень, шановні голови РДА та міські голови!

Ямпільчани старшого покоління пам’ятають, як раз років на п’ять, вночі селищем, бувало, сунула колона з ракетною технікою. Земля двигтіла! Та тож раз на п’ять років. І вночі. І давно!

А нині – цілодобово, у спеку і при зірках, автопотяги, з урожаєм на експорт,  трясуть ямпільську дорогу так, що хрести на Спасо-Преображенськім храмі хитаються. Не приведи Господи!

 

 

Колонка редактора

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить