Menu
nul

Свято пройшло гучно та весело. Розпочали святкову програму спортивні змагання з волейболу. Змагалися три команди і найсильнішими виявились місцеві волейболісти. І спортсмени, і вболівальники отримали заряд позитивної енергії на весь день.

Участь у святкових заходах взяли керуючий справами виконавчого апарату Ямпільської районної ради Валентина Яструб, перший заступник голови Ямпільської районної державної адміністрації Віталій Бойко та Шатрищенський сільський голова Галина Каланчук.

Звертаючись до односельців Галина Каланчук привітала зі святом, побажала здоров’я, добробуту, затишку кожній родині і пригостила всіх учасників заходу святковим караваєм - символом миру і достатку.

Передаючі найтепліші слова вітання від депутата Сумської обласної ради Костянтина Товстухи та голови Ямпільської районної ради Ольги Губар, керуючий справами виконавчого апарату районної ради, вручила грамоти голови районної ради:

Каланчуку Володимиру Павловичу, депутату Шатрищенської сільської ради за активну громадську позицію, участь у вирішенні питань життєдіяльності Шатрищенської територіальної громади, високі спортивні досягнення у Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів Сумщини;

Литвиновій Валентині Дмитрівни, головному бухгалтеру Шатрищенської сільської ради, за активну громадську позицію, сумлінну багаторічну працю, бездоганне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня села.

Подяки голови Ямпільської районної ради отримали: майстер-гончар народного ремесла Ямпільщини Негода Григорій Іванович за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток та збереження народних джерел Ямпільщини та з нагоди Дня села;

кухар Шатрищенського навчально-виховного комплексу ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ, Ришко Олена Михайлівна, за багаторічну сумлінну працю, активну участь у житті громади та з нагоди Дня села.

Віталій Бойко  вручив подяки Сугоняці Миколі Івановичу, депутату Шатрищенської сільської ради, члену добровільної пожежної команди за активну життєву позицію та Петровій Наталії Олександрівні, лікарю - стоматологу Шатрищенської сільської лікарської амбулаторії за багаторічну сумлінну працю та високий рофесіоналізм.

День села виявився щедрим на гостей.

До святкового села та її доброзичливих мешканців завітали на свято з сусіднього району Вовнянський сільський голова Федір Онищенко, мешканці з сусідніх сіл, люди, які тут народилися і виросли.

Цікаву фотовиставку презентувала Мурузова Неля Олександрівна, яка вже багато років живе в іншій країні, однак, щороку приїздить на Батьківщину, пише багато віршів про рідний край.Тож, її вірш про батьківський дім продекламувала сільський голова Галина Каланчук.

Прикрасив свято конкурс «Солодка господиня». Для участі в ньому господарочки виготовили та презентували свої кулінарні шедеври, смакові якості яких змогли оцінити всі бажаючі. Найкращу випічку виготовила кухар Шатрищенського НВК Олена Ришко

Також, було визначено найзатишніше подвір’я села. Ним стала оселя родини Петрових. Отримали святкові привітання та подарунки найстаріші громадяни села та малята, які народилися протягом року.

Привітали й молодят, які цього року стали на весільний рушник.

Незабутні враження залишила святкова концертна програма та вистави, які були представлені аматорами села та гостями свята - художнім жіночим гуртом з села Дубровка Шосткинського району.

До пізньої ночі тривала святкова дискотека, котру підготували та провели працівники Свеського палацу культури, а запальний діджей нікого не залишив байдужим. В черговий раз жителі села довели, що вміють не тільки працювати, а й відпочивати.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить