Menu
nul

Днями Княжичани відзначали День села. Приймаючи хліб-сіль від сільського голови Сергія Кузьменка, депутат Сумської обласної ради, генеральний директор ОКАП «Сумиоблагроліс» Костянтин Товстуха подякувуав княжичанам за гостинність і відзначив, що нині неозброєним оком видно зміни на краще у житті селян.

- Ви мріяли збудувати храм на селі, сказав Костиянтин Олександрович, - взялися всім миром і втілили мрію в життя. Ви хотіли привести до ладу місцеву дорогу – під керівництвом свого голови, депутатського корпусу сільської ради, районних депутатів, за турботи керівництва районної ради – полагодили шлях разом з микитівцями. Честь і хвала вам за це!

Голова села Сергій Кузьменко привітав односельців зі святом і підкреслив, що без сердечної взаємодопомоги кожного трудівника, мешканця славних Княжич, без їх одностайної підтримки курсу сільських депутатів на відбудову села у всіх сферах – неможливими були б сьогоднішні здобутки.

- До Дня села, шановна громадо, ми, наприклад,- сказав у своєму виступі Сергій Васильович, - змогли поставити у стрій пожежну машину. І не тільки її, у селі є для добровільної пожежної дружини комфортабельне депо! І це тільки один приклад доброї справи!

Ольга Губар, голова районної ради, вручаючи подарунки і грамоти кращим людям села, подякувала всім за віру у свої можливості, за спроможність у скрутний час знаходити сили на самовіддану працю і відпочинок.

Отець Григорій, настоятель свято-Миколаївського храму селища Свеса, священник, який служить у Княжичах у новозбудованому храмі Димитрія Салунського, закликав паству до спільної молитви за мир в Україні.

І, треба сказати, що все театральне дійство під час свята, керівником та організатором якого стала директор сільської школи, депутат районної ради Ольга Васютенко, було пронизане вірою у силу українського духу, у спроможність людей прикордонного села зробити своє життя, життя своїх дітей, прийдешніх поколінь кращим!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить