Menu
nul

Наприкінці вересня минулого року генеральний директор ОКАП «Сумиоблагроліс», депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха проводив особистий прийом громадян села Шатрищі, що на Ямпільщині.

Люди викладали своєму депутатові наболіле, ділилися пропозиціями, як можна поліпшити справи на селі.

І, зокрема, попросили допомогти у спорудженні криниці, на березі мальовничої річечки.

Костянтин Олександрович тоді пообіцяв народові, голові села Галині Каланчук, що зробить все від нього залежне, аби криничка стала окрасою села.

І от, днями, новозбудована криниця освячувалась Благочинним отцем Миколаєм, отцем Василієм та шатрищенським батюшкою - отцем Миколаєм.

Недалеко від кринички священники освятили і камінь, на місці якого згодом громадою села, не без допомоги спонсорів, буде побудовано сільський храм імені святого Михаіла.

До речі, за радянських часів тут стояла дерев’яна церква. Її, зрозуміло, пристосували для господарських потреб. А на початку 70-х років минулого століття споруда згоріла.

Люди помолилися Богові за те, щоб над їх криницею завжди було мирне небо, щоб рід шатрищенський залишався працьовитим, і до столу був запашний хліб та кришталева вода з джерельних криниць. Щоб у селі знову було де схилити голову у молитві до Господа.

Селяни щиро дякували своєму депутатові за виконане доручення.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить