Menu
nul

Співробітники УЗЕ Нацполіції у Сумській області принесли на сесію Глухівської міської ради протокол про адмінкорупцію з боку мера міста Мішеля Терещенка.

Мера підозрюють у тому, що він не вніс у свою декларацію дані про елітну автівку. Очільник Глухова відмовився підписувати документ та назвав дії правоохоронців провокацією і політичним замовленням.

Подробиці з місця подій розповіла журналістка "СтопКору" Наталя Мальцева.

"Ми стали свідками того, як представники управління захисту економіки Нацполіції Сумської області намагалися вручити меру Глухова Мішелю Терещенку протокол про адмінкорупцію. Чиновника підозрюють у тому, що він не вніс у декларацію дані про елітну автівку.

Сам мер Глухова назвав дії поліції провокацією та політичним замовленням і відмовився підписувати документ. Увесь цей час навколо правоохоронців бігав радник Терещенка з юридичних питань Павленко, той самий працівник управління освіти міської ради, який не має профільної юридичної освіти та відсидів тюремний термін за ДТП з летальними наслідками.

Павленко кричав, що Терещенко нічого не підписуватиме. Після відмови підписати протокол, представники УЗЕ Сумщини задокументували цей факт у присутності двох свідків. До слова, якщо підозри підтвердяться, Терещенку загрожує не лише штраф, його можуть позбавити права займати виборні посади протягом двох років.

Окрім того, його шляхом висловлення недовіри можуть зняти з посади міського голови.

Згодом Терещенко відкрив сесію і кричав з трибуни про провокації на його адресу, перешкоджання його діяльності. Правоохоронців назвав тітушками та виконавцями, а нас, журналістів "Стоп корупції", провокаторами та сепаратистами. 

За матеріалами https://www.facebook.com/stopcor.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить