Menu
nul

Повертаючись до надрукованого

Як ми вже повідомляли, екс-депутата обласної ради підозрюють у розбещенні неповнолітніх. Батьки дівчаток повідомили, що чоловік пропонував їм 100 гривень, аби ті дивилися на його оголений статевий орган. Чоловіка відпустили, бо не мали достатньо інформації, говорять в прокуратурі. Заяви від батьків (сьогодні їх 3) правоохоронці почали отримувати за добу.

Нині колишньому депутату погодили підозру у вчиненні розпусних дій щодо малолітніх. Коментує заступник керівника Сумської місцевої прокуратури Володимир Мороз:

“7 липня цього року, перебуваючи у дворі по вулиці Ковпака і Романа Атаманюка пропонував дітям 8-9 років 100 гривень за те, щоб вони підійшли до його машини, і ці дії супроводжувались оголенням статевого органу і вчиненням непристойних рухів. Наскільки мені відомо, він був судимий за подібні дії”.

Наразі встановлюється місцезнаходження збочинця для вручення йому підозри. Якщо його вину доведуть, покарання – до 8 років ув’язнення.

“Наскільки мені відомо, завжди були проблеми, щоб його знайти і притягнути до кримінальної відповідальності”, – говорить Володимир Мороз.

Джерело http://debaty.sumy.ua

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить