Menu
nul

Днями у Харкові відбувся чемпіонат України з Айкібудо. У ньому взяли участь спортсмени Харкова і області, Полтавщини, Луганщини, Сумщини.

Всього за призові місця змагались 120 спортсменів.

Серед розділів програми федерації Айкібудо – «палочний бій» (тамбо-шіай), «ножовий бій» (танто-шіай) дуже вдало виступили вихованці Ямпільської дитячо-юнацької спортивної школи.

1 місце у категорії юнаків віком 14-15 років завоював Андрій Шевченко (ножовий бій). У категорії юнаків 12-13 років 1 місце посів Тимур Заярний, а дружбівець Канан Борисенко у цій категорії став срібним призером.

У категорії юнаків віком 14-15 років «палочний бій» срібло виборов Микита Упиров. Вдало виступили також Андрій Упиров у категорії чоловіки віком 18+ та Дмитро Домащенко у віковій категорії 12-13 років, які посіли 2 місце в танто-ішай. Що радує – всі вихованці ДЮСШ повернулися зі змагань з нагородами.

Ямпільщину представляли вісім спортсменів: 4 з міста Дружба і 4 з Ямполя. Зрозуміло, що ця поїздка відбулась завдячуючи допомозі дорослих та батьків.

Хочу подякувати особисто за підтримку у виїзді команди на ці дуже важливі змагання начальника відділення забезпечення Ямпільського районного військового комісаріату Сергія Сему та всіх батьків наших вихованців.

С. Беспалий,

тренер-викладач Ямпільської ДЮСШ.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить