Menu
nul

Сьогодні, за повідомленням  Ямпільської РДА,  проведено тематичну апаратну нараду під головуванням першого заступника голови Ямпільської районної державної адміністрації Віталія Бойка, на якій розглянуто питання про стан обслуговування одиноких непрацездатних громадян та надання їм соціально – побутових послуг.

Директор Ямпільського районного територіального центру надання соціальних послуг Алла Фірсик повідомила, що на базі територіального центу функціонують 3 відділення: відділення соціальної допомоги вдома, відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги, відділення денного перебування.

У 2016 році виявлено 1039 непрацездатних громадян,які потребували різних видів соціальної допомоги, в тому числі потребували надання соціальних послуг відділенням соціальної допомоги вдома 832 громадянина.

Станом на 01.03.2017 року 602 непрацездатні громадяни отримали соціальні послуги. Також при територіальному центрі діє пункт прийому одягу, взуття та іншого інвентарю, бувшого у вжитку від населення.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить