Menu
nul

У тіньовому обробітку в Україні перебуває 8 млн. га. землі.

У тіньовому обробітку в Україні наразі перебуває близько 8 млн га сільськогосподарської землі. Про це повідомив на своїй сторінці Facebook заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький. Заява заступника міністра є відповіддю на дискусію про те, яка площу орної землі обробляють селяни-одноосібники.

На ремонт доріг Ямпільщини цьогоріч спрямують більше 300 мільйонів грн.

Депутат Сумської обласної ради, радник голови Сумської ОДА Костянтин Товстуха проінформував земляків, що губернатор Сумщини Роман Грищенко особисто контролює  виконання програми президента України "Велике Будівництво" на Сумщині. Цього року держава виділить кошти в сумі більше 300 млн. гривень для реконструкції та будівництва доріг в Ямпільському районі.

Колегія Ямпільської РДА пройшла змістовно,эффективно та професійно.

29 липня 2020 р. під головуванням керівника Ямпільської РДА згідно розпорядження пройшло засідання колегіїї. Було розглянуто важливі питання, а саме :

- Про підсумки виконання бюджету району за перше півріччя 2020 року.

Доповідач: Слесарева Н.М. - начальник фінансового відділу Ямпільської РДА .

- Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку Ямпільського     району за 2019 рік та наступні 2020-2021 роки, перше півріччя 2020 року.

Доповідач: Чудеса С.А. - начальник відділу інфраструктури,житлово-комунального господарства,містобудування,архітектури,енергетики,захисту довкілля та цивільного захисту Ямпільської РДА.

Інформували : Бойчунь В.О. - головний лікар КНП "Ямпільська ЦРЛ".

                       Закусило О.М.- директор ДП "Свеське лісове господарство".

- Про стан встановлення меж населених пунктів та проведення нормативно-грошової       оцінки на території Ямпільського району.

Доповідач: Селезньова О.М. - начальник відділу в Ямпільському районі Головного     управління Держгеокадастру у Сумській області.

Слово було надано раднику голови Сумської ОДА,депутату Сумської обласної ради 

Товстухі К.О., який проінформував з питань ремонту шлюзу №6 на р.Івот та ремонту автошляхів на Ямпільщині.

-Є домовленість,на ремонт ямпільського шлюзу буде виділено 50 тисяч гривень з державного бюджету, 36 тисяч гривень заплановано з бюджету Ямпільського району, решту коштів, що необхідні для ремонту, буде виділено з обласного бюджету, – зазначив Костянтин Олександрович.

Окрім того, депутат детально зупинився на питанні ремонту доріг, які проходять на території Ямпільського району. – Зі слів голови Сумської обласної державної адміністрації Романа Грищенка, ті дороги Ямпільського району, на яких заплановані ремонтні роботи, максимально будуть зроблені в цьому році, – зазначив Костянтин Олександрович.

Мешканці Ямпільщинищиро дякують голові ОДА Роману Грищенко за увагу до Ямпільщини та швидкий ремонт автошляхів в районі.

–Сто відсотків, що буде завершено ремонт дороги Шостка-Ямпіль, 15,2 мільйона гривень вже виділено на ремонт дороги Ямпіль-Свеса (буде відремонтовано ділянку від повороту до «колгоспної контори» в Орлівці і до повороту на Свесу), 2 мільйона гривень виділено на ремонт комунальної дороги на вулиці Михайлівська в Дружбі, в Свесі вже відремонтовано дорогу між будинками 1 і 3 по вулиці Коцюбинського, планується ремонт комунальної дороги від автобусної зупинки і до колишнього магазину «Культмаг».

По проблемі, яку піднімала райдержадміністрація, депутат районної ради    О. Соломко та селищний голова Н. Цибулько, щодо ремонту ділянки дороги біля школи №2, то вона вже перейшла на баланс ДП «Дороги Сумщини». Керівник підприємства вже отримав прохання від губернатора і я отримав від нього словесне підтвердження, що ремонт цієї ділянки відбудеться в серпні – на початку вересня. – Є у нас і хороша задумка щодо ремонту 1,6 км дороги по селу Орлівка. Звичайно, якщо вдасться знайти фінансування. Окрім того, у додатковий план включено напрямок на Степне, на Воздвиженськ, розглядається питання додаткового фінансування на дорогу Марчихина Буда – Княжичі – Микитівка, щоб в перспективі зав’язати цей напрямок, – зазначив Костянтин Товстуха.

Губернатор запропонував інвесторам із Туреччини створення міжнародного повітряного хабу «Аеропорт-Суми»

Інвестиції у логістику збільшать об’єми експорту продукції виробників Сумщини. Про це голова Сумської облдержадміністрації зазначив під час презентації перспективи розвитку сумського аеропорту.

«Оскільки транспортне сполучення на Сумщині покращується за рахунок реалізації програми «Велике будівництво», сьогодні ми можемо розвивати і авіасполучення, – зазначив Роман Грищенко. – Наразі розглядається можливість авіасполучення з європейськими країнами, Туреччиною, Китаєм, Казахстаном. Тож ми пропонуємо інвесторам з Туреччини створення міжнародного повітряного хабу «Аеропорт-Суми».

Довідково. Реконструкція та розвиток ОКП «Аеропорт-Суми» до класу — В (4C). Сума інвестицій: 78,3 млн. доларів США. Суть проєкту: проведення повної реконструкції аеровокзального комплексу; — ремонт злітно-посадкової смуги та рубіжної̈ доріжки; ремонт перону; заміна існуючої̈ огорожі периметру аеродрому: -заміна світлосигнального обладнання аеродрому; придбання сучасних технічних засобів контролю на авіаційну безпеку; придбання та модернізація спецтехніки; — ремонт і реконструкція боксів для спецтехніки тощо.

СУМСЬКА ОДА СЕРЕД 12-ТИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЙ ЗГІДНО СФОРМУВАНИХ РЕЙТИНГІВ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ БУДІВЕЛЬ У РАМКАХ ПІЛОТНОГО ПРОЄКТУ МІНРЕГІОНУ ТА GIZ.

Міністерством розвитку громад та територій України за підтримки Проекту міжнародної технічної допомоги «Реформа у сфері енергоефективності в Україні» Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) у 12 обласних державних адміністраціях України розпочато пілотний проєкт з автоматизації баз даних енергетичних та експлуатаційних характеристик будівель. До бази даних включені ті будівлі, що утримуються за рахунок коштів обласного бюджету.

За результатами співпраці Мінрегіону, пілотних облдержадміністрацій та експертів з технічної підтримки Проєкту GIZ сформовано базу даних енергетичних та експлуатаційних характеристик будівель. Відповідальним особам на місцях було надано можливість пройти відповідне навчання від Проєкту GIZ та застосовувати отримані знання під час формування бази будівель та відстеження енергоспоживання будівель. Рейтинг енергоефективноті Сумської області на останні місяці цього року, зокрема, налічує 24 об’єкти медичної галузі.

З рейтингом енергоефективності будівель Сумщини можна ознайомитися на офіційному сайті Сумської облдержадміністрації: http://sm.gov.ua/ru/reitynh-enerhoefektyvnosti-budivel.html Довідково.

Проєкт виконує важливу роль для виконання Україною зобов’язань Плану заходів з виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами. Наразі Мінрегіоном розробляються механізми розвитку бази будівель, напрацьовуються шляхи її масштабування для розширення обсягів охоплення громадських будівель.

За матеріалами сайту Мінрегіону: https://www.minregion.gov.ua/press/news/12-oda-sformuvaly-rejtyngy-energoefektyvnosti-budivel-u-ramkah-pilotnogo-proyektu-minregionu-ta-giz/

В СВЕСЬКІЙ ЛІКАРНІ ВІДРЕМОНТОВАНО КАБІНЕТ ТЕРАПЕВТА, "ЧЕЛЕНДЖ" ГУБЕРНАТОРА ПІДТРИМАНО-КОСТЯНТИН ТОВСТУХА.

Губернатором Сумщини Романом Грищенко було започатковано «Челенж»-відремонтуй палату в лікарні власним коштом. Депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха прийняв рішення підтримати гарну ініціативу і за проханням колективу Свеськоі селищної лікарні відремонтувати терапевтичний кабінет лікаря.