Menu
nul

ГЕНЕРАЛИ ТА КРАСНОАРМІЙЦІ! МОЇ РІДНІ ДІДУСІ ТА ПРАДІД , ЯКИ ЗАХИЩАЛИ РІДНУ ЗЕМЛЮ.ШАНУЄМО МИНУЛЕ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО!

ГЕНЕРАЛ-ЛЕЙТЕНАНТ СОВЕТСКОЙ АРМИИ А.И. МАЛЬЧЕВСКИЙ Александр Иванович Мальчевский родился в 1905 году. Уроженец села Яновка Черниговской губернии, ныне Первомайское Глуховского района Сумской области, Украинец. В РККА с 1924 г. с 1931 года кадровый офицер, Член ВКПб с 1942 г. Александр Иванович начал войну 22 июня 1941 года капитаном, командиром 556 Стрелкового полка 169 Стрелковой Дивизии. Уже 14 сентября 1941 года за бои с 1 по 10 сентября на Юго-Западном направлении в районе Ямполя и Первомайска по оказанию помощи войскам 6-й и 12-й армий, прорывавшимся на Первомайск, капитан Мальчевский А.И. получил первое ранение на поле боя и за мужество и личную отвагу был представлен к своей первой правительственной награде – Ордену Ленина.

76 РОКІВ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ,НІКОЛИ ЗНОВУ-ЗАРАДИ КРАЩОГО МАЙБУТНЬОГО.ШАНУЄМО ВАС ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ.

Цьогоріч ми святкуємо 76-ту річницю Великої Перемоги над нацизмом. Саме Друга світова війна увійшла в історію як одна з наймасштабніших і найжорстокіших воєн, що залишила за собою мільйони смертей, скалічені долі і жахливі руїни. Та час невпинно рухається вперед, світ відновився, на зміну одного покоління приходить інше, а нащадкам зостаються спогади творців Великої Перемоги.

КОМАНДА ПП "ЗА МАЙБУТНЄ" ВІДСТОЮЄ ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ МЕШКАНЦІВ СУМЩИНИ.

Сьогодні прийняв участь у засіданні комісії з відбору проєктів природоохоронних заходів для наступного фінансування за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього середовища у 2021р.Відстоював звернення голови Знобь-Новгородської ОТГ, який звернувся до нашої команди ПП "ЗА МАЙБУТНЄ" про допомогу у вірішені питання реконструкції водоскидної споруди водосховища в с.Голубівка Зноб-Новгородської ОТГ Шосткинського району. Дану реконструкцію було розпочато минулого року та не закінчено, тому для керівництва громади та місцевих мешканців  дуже важливо  аби даний ремонт було закінчено якнайшвидше. Загальна вартість реконструкції складає - 1 909 997,00 грн., з яких співфінансування - 256 559,19 грн.

"ПРАЦЮЮ СИСТЕМНО, ВІДСТОЮЮЧИ ІНТЕРЕСИ СУМЩИНИ НА РІВНІ ДЕРЖАВИ"-ІГОР МОЛОТОК.

Розвиток рідної Сумщини в пріоритеті діяльності народного депутата  від Сумщини Ігора Молотка. Як зазначив народний обранець: "Нещодавно  отримав просто бомбезну новину !

НАПОВНИТИ ОБЛАСНИЙ БЮДЖЕТ МОЖНА, ВВАЖАЄ КОМАНДА ПП "ЗА МАЙБУТНЄ"

З пропозицією наповнення обласного бюджету за рахунок ефективної діяльності комерційних комунальних підприємств Сумської обласної ради звернувся депутат Костянтин Товстуха до голови обласної ради.

НАПОВНЮВАТИ БЮДЖЕТ ТА РОЗВИВАТИ ОБЛАСТЬ ПРОПОНУЮТЬ ДЕПУТАТИ СОР ПП "ЗА МАЙБУТНЄ"

 

Разом з Тетяною Сизон прийняли участь у засіданні бюджетної комісії Сумськоі обласної Ради. На порядку денному розглядалось важливе питання, щодо життєдіяльності області - бюджет на 2021 рік. Охарактеризую одним словом - це відверто бюджет «ВИЖИВАННЯ».На розвиток області заплановано НУЛЬ ....