Menu
nul

На сайті облдержадміністрації розміщено актуальну для величезної більшості громадян України і, зокрема, Ямпільщини інформацію: «Володимир Гройсман доручив оперативно розпочати сезон ремонтних робіт на українських дорогах. http://sm.gov.ua

Прем'єр-міністр України доручив Міністрові інфраструктури України Володимиру ОМЕЛЯНУ оперативно розпочати сезон відновлення пошкоджених доріг і будівництва нових в країні.

«Я в минулому році давав доручення, щоб ви швидко підготувалися до нового сезону. Фактично сьогодні для початку сезону усе є. Єдине, що треба організаційно правильно працювати – Укравтодор, Міністерство – щоби швидко виходити на дороги і працювати», – зазначив Прем'єр-міністр.

А тепер повернімося на рік назад і процитуємо «Урядовий портал» від 04.05.2016 року:

Глава Уряду зауважив, що у 2016 році на поточний ремонт доріг в Україні виділено близько 20 млрд. грн., і у травні-червні розпочнеться поточний і середньопоточний ремонт доріг по усій Україні. "Ми будемо робити і в тому числі середньопоточний ремонт, для того щоб вивести зі стану коми українські дороги. Ви побачите це протягом декількох місяців, що ситуація буде виправлятися", – зауважив Володимир Гройсман.

Як там уся Україна, не знаємо. Ми на прикладі невеликого Ямпільського району, бачимо, що наші дороги не в комі. Вони померли смертю хоробрих. І вже давно.   Голови адміністрацій на місцях, зрозуміло, у всьому рівняються на вище начальство, і м'яко кажучи, також фантазують.

Сказали б вже чесно і відверто народові:  "хороших доріг не було, нема, і не буде. Звідки гроші взяти?"

Колонка редактора

Добавить комментарий