Menu
nul

Вже 10 років поспіль у невеличкому Ямполі, у Центрі дитячої та юнацької творчості, регулярно проходить виїзна олімпіада, яку проводять педагоги кафедри нарисної геометрії та графіки архітектурного факультету Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

І цьогоріч, за столами у студії старанно виконували завдання юні дарування не тільки з Ямпільського району – з Ромен, Шостки, Кролевця, Конотопа. Костянтин Товстуха, депутат обласної ради, побував на «контрольній роботі», побажав кожному кандидатові на «посаду» студента Полтавського університету удачі. А удача завжди всміхається талановитим і працьовитим.

За 10 років співпраці педагогічного колективу з Полтавським університетом, вищий навчальний заклад випустив зі своїх стін 40 студентів Сумської області, з них 25 – з Ямпільського району! Доцент кафедри нарисної геометрії та графіки архітектурного факультету Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Дмитро Погорілий підкреслив, що викладачі вже знають, якщо студент пройшов школу творчого виховання Ямпільського Центру – він помічений талантом, і з ним цікаво працювати.

Кожного року олімпіаду віншує грандіозний творчий концерт, звіт зірочок, учасників студій і гуртків Центру. Ще у фойє Ямпільського районного центру дозвілля та культури глядачі надовго затримувались біля стендів з малюнками юних художників.

Делегація з сусіднього Середино-Будського району, на чолі з головою районної адміністрації Іриною Заплаткіною, головою Середино-Будської районної ради Миколою Харитоненком подовгу зупинялася майже біля кожного малюнка. Ольга Губар, голова Ямпільської районної ради, зі знанням справи відповідала на запитання гостей, тому що вона завжди у курсі всіх справ і потреб винуватців урочистостей.

Описувати концерт – справа не вдячна. Кожен окремий номер величної події на сцені Палацу – заслуговує на докладний коментар.

Високопосадовці з Сумської облдержадміністрації, Ямпільської райдержадміністрації, гості з Полтави, різних районів області, з захопленням відзначали високий рівень майстерності вихованців творчої школи Мехті Бабаєва. І щиро зізнавались ті, хто вперше був присутній на такому дійстві: «Не чекали, дуже вражені…».

До речі, вокальний ансамбль «Чарівний ключик», під час концерту підтверджував звання «Зразковий», яке він з гордістю носить вже багато років.

Виступаючи з привітальним словом перед присутніми в залі, депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха наголосив, що Ямпільський районний центр дитячої та юнацької творчості уже давно став візитною карткою не тільки Ямпільщини – області.

-Я вітаю всіх присутніх тут і сьогодні з десятилітнім ювілеєм виїзної олімпіади! Користуючись нагодою, хочу від щирого серця подякувати педагогічному колективові Центру, керівництву, особисто Мехті Бабаєву, за невтомну працю по вихованню підростаючого покоління, справжніх талантів у образотворчому, вокальному, хореографічному мистецтві.

Образотворча студія «Полісяночка», вокальний ансамбль «Чарівний ключик», котрий сьогодні підтверджує звання «Зразкового», переможці обласних, республіканських конкурсів КВНники «Гарні діти», і хореографічний колектив «Сувенір» - завдячуючи вам, шановні педагоги, уже відомі далеко за межами Сумщини! А головне – у невеликому прикордонному північному районі області вони живуть насиченим творчим життям!

Костянтин Олександрович завжди підтримуе дітлахів Ямпільського району,так і цього разу від себе особисто вручив керівникові хореографічного колективу «Сувенір» Ілоні Жаботинській кошти на придбання чарівних чобіток для танцюристів, щоб вони так же легко , невимушено і надалі причаровували нас своїм мистецтвом!

Ще один етап діяльності Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості завершився. Попереду, без сумніву, нові перемоги і досягнення. Є впевнення в тому, що з маленьких юних патріотів України виростуть її справжні господарі.

До речі, і це знаменно, в північному районі України, всі без виключення чарівні пісенні твори звучали Кобзаревою мовою. А окремим пісням у виконанні дітей, глядачі аплодували стоячи!

Добавить комментарий