Menu
nul

Вперше в новоствореній Дружбівській громаді працювала виїзна приймальня на чолі з депутатом Сумської обласної ради Костянтином Товстухою

20 лютого до Дружбівської міської ради зранку почали сходитися містяни, мешканці Чуйківки, Дорошівки , сіл, що не так давно об'єдналися в одну громаду. Люди прагнуть  отримати відповіді на питання, котрі, на їх думку, можна вирішити тільки на районному чи обласному рівні.

Костянтин Товстуха, депутат Сумської обласної ради, наприклад, після прохання мешканки Чуйківки вирішити проблеми маленького онука, який знаходиться у обласній дитячій лікарні, відразу ж зателефонував керівництву , вияснив ситуацію і заспокоїв бабусю - малюк з багатодітної сім’ї, отримає максимум уваги. Лікування дитини під контролем головного лікаря закладу.

Володимира Чалкова, голову Дружбівської організації інвалідів, турбувало питання фінансування діяльності громадської організації. Ольга Губар, голова Ямпільської районної ради, у ході вияснення всіх нюансів цієї справи, довела до відома Володимира Чалкова, що фінансуванням організації, яку він очолює, згідно чинного законодавства  повинна займатися Дружбівська міська рада.

До громадської приймальні долучився і «мобільний соціальний офіс», доставлений до Дружбівської міської ради депутатом обласної ради Костянтином Товстухою, котрий постійно опікується проблемами Ямпільщини.

Головний спеціаліст відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення Ямпільської районної державної адміністрації Неля Громило прийняла 15 пакетів документів для призначення субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу від громадян міста Дружба та села Дорошівка.

Мешканців громади цікавили питання права набуття виходу на пенсію, здійснення перерахунку розміру пенсії та виплати пенсії працюючим пенсіонерам. Заступник начальника Середино-Будського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Наталя Харлашко надала містянам та селянам роз’яснення з питань пенсійного забезпечення.

Такі виїзні приймальні, запевнив Костянтин Товстуха, протягом року відбудуться в усіх  радах населених пунктів північного району Сумщини. Це вже традиція.

Комментарии  

0 # Володимир Чалков 20.02.2017 19:24
Дуже вдячний Вам від імені новоствореній громади інвалідів "інвалідів Хутір-Михайлівська" за підтримку, дуже важливо нам на початку фомування громадськоі організаціі інвалідів.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору

Добавить комментарий