Menu
nul

Ямпільський районний центр дитячої та юнацької творчості не перестає дивувати всіх творчими знахідками та організаторськими здібностями. Наприкінці листопада минулого року дирекція, педагогічний колектив Центру зробили все для того, щоб відбувся пів-фінал захоплюючої гри, у якому взяли участь шість шкільних команд.

До фіналу потрапили чотири. Як і обіцяв минулоріч дітям директор Центру Мехті Бабаєв, сьогодні, 4 лютого, на сцені районного центру дозвілля та культури у фіналі гри КВН зустрілися кращі шкільні КВНівці: команди «Новая волна» – Ямпільської ЗОШ №2; «Детки в клетку» – Шатрищенського НВК; «Кофе-ін» – Свеської спеціалізованої школи-ліцею; «Велика перерва» – Дружбівської ЗОШ№ 2.

До речі, слід зазначити, що сама гра відбулась, як і минулого року, при допомозі депутата Сумської обласної ради Костянтина Товстухи, який завжди підтримує Ямпільський районний центр дитячої та юнацької творчості морально і матеріально у всіх добрих починаннях.

Журі у складі досвідчених педагогів, керівництва відділу освіти РДА, культурних працівників, ветеранів КВНу, на чолі з Мехті Бабаєвим, було нелегко визначити переможців.

 

Чого тільки варті були номери «Деток в клетку» з Шатрищ про Козу та сімох козенят, про індійське кіно!

А Свеський «Кофе-ін» -  і журі і зал підкорили педагоги, котрі взяли участь у жартівливих «кінозйомках про закоханих»!

Найспівочишою була «Велика перерва» з Дружби. А маленька, руденька дівчинка, своєю невимушеною манерою рухатися по сцені, запальними таночками - просто не могла не причарувати!

Ну і «Новая волна» Ямпільської загальноосвітньої школи №2 майже у всіх конкурсах брала верх з однієї дуже простої причини: педагоги, які їх готували, сценаристи підійшли до роботи професійно, а діти талановито втілили в життя їх задуми.

Всі сценки «Волни» - костюмовані, в кожній присутні і акторська майстерність, і розмовний жанр, і вокал, і танці. Про знахідки в жанрі гумору – й мови нема.

Дивує, що журі зняло з двох команд певну кількість балів за виступи російською мовою.

А назви команд всі, окрім «Кофе-іна» звучать російською. Якщо були зараніше встановлені такі правила, то, як кажуть, хазяїн – барин. А за діточок прикро…

«Новая волна» перемогла і стала володарем головного призу, великого торту, котрий передав фіналістові депутат Сумської обласної ради, генеральний директор "Сумиоблагролісу" Костянтин Товстуха.

Друге місце посів «Кофе-ін».

На третьому – «Детки в клетку» з Шатрищ. До речі, не по роках кмітливий капітан сільської команди висловив в одній із сценок думку, що непогано було б, аби у шкільних КВНівців з’явилися одного разу спонсори, хоча б як у індійського кіно.

Всі команди, що брали участь у фіналі КВНу отримали солодкі подарунки від Костянтина Товстухи, і під оплески зачарованого залу зійшли зі сцени.

До наступної зустрічі!

Комментарии  

-2 # klub 06.02.2017 00:20
Бабаев это человек, который делает историю района. И ему, к сожалению, власть мешает воспитывать одаренных детей.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору

Добавить комментарий