Menu
nul

Протягом року депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха часто зустрічівся з дружбівчанами, з різних причин. В основному приїжджав вирішувати ті чи інші проблемні питання.

Цього разу він звітував перед виборцями округу, медиками, про те, як виконав їх накази. І було з чим прийти депутатові на зустріч. Зокрема Костянтин Товстуха доповів, що виконано головний наказ медиків Ямпільщини, всіх мешканців району - вирішено проблему придбання сучасного рентген-апарату для центральної лікарні.

Він особисто зустрічався з очільниками всіх партійних осередків в обласній раді, керівництвом обласної державної адміністріції, і, завдячуючи співпраці з обласними депутатами, працівниками облдержадміністрації наприкінці року було виділено 2,7 мільйона гривень, адресно, на придбання рентген-апарату для Ямпільської лікарні.

На так звані «депутатські кошти» Костянтина Товстухи дидсадок Дружби забезпечувався білизною, школа – паливом для автобуса, оргтехнікою… Завідувачка терапевтичним відділом Дружбівської міської лікарні Олена Швець наголосила, що вперше за багато років співпрацює на Ямпільщині зі справжнім представником народу у обласній раді.

- Час не з найлегших, - сказала О.Швець, - і в медичній галузі не обійтись без болючих змін. Сподіваємось що наш депутат, Костянтин Товстуха, гідно, професійно, як це робив і досі, відстоюватиме інтереси своїх виборців.

У сісідньому з Дружбою селі Чуйківка, яка з недавніх пір увійшла у Дружбівську громаду, у залі школи – яблуку ніде було впасти. Сільський голова, Олег Чернов, відзначив, що його односельчани відрізняються ініціативністю і особливою хазяйською хваткою.

Вирішили робити дороги по селу власними силами – зробили. Поставили завдання спорудити церкву – вже є фундамент, і стіни піднялися на два метри. І у всіх добрих ділах відчувається допомога Костянтина Товстухи.

Школа, будинок культури, ФАП – у кожного з представників цих закладів знайшлись слова подяки на адресу депутата.

- Ви стоїте на порозі великих змін, сказав на завершення зустрічі людям К. Товстуха, - наступного тижня ви обиратимете міського голову, вже, по суті, вашого голову, який представлятиме ваші інтереси. Обиратимете депутатів до Дружбівської міської ради. Зробіть правильний вибір, проголосуйте за людину, котра не балачками славиться, а добрими справами, яка серцем сприйматиме ваші проблеми.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить