Menu
nul

У неділю, біля районного Центру культури та дозвілля припаркувалися шкільні автобуси. Вони привезли до Ямполя кращі шкільні команди Клубу веселих та найкмітливіших.

Організатором цього грандіозного заходу став Ямпільський районний Центр дитячої та юнацької творчості, а помічником у вирішенні матеріальних проблем – депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха.

Слава про КВНівців Ямпільщини вже давно поширилася Україною. Наша команда юних, кмітливих та веселих хлопчиків і дівчаток «Гарні діти» Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості протягом багатьох років перемагала і перемагає найтитулованіші команди країни. Цієї осені, наприклад, «Гарні діти» повернулися з Всеукраїнських змагань в Одесі, де зайняли почесне третє місце. До речі, поїздка теж стала можливою за підтримки Костянтина Олександровича. Випускники команди «Гарні діти» очолюють кращі команди області та України!

 

 

 

Нинішній районний турнір команд клубу веселих та найкмітливіших був присвячений пошукові нових талантів. На сцені районного центру культури та дозвілля розгорнулася цікава, безкомпромісна і дуже весела боротьба не тільки за першість, а і за серця, прихильність глядачів та журі.

Команди «Новая волна» – Ямпільської ЗОШ №2; «Детки в клетку» – Шатрищенського НВК; «Кофе-ін» – Свеської спеціалізованої школи-ліцею; «Велика перерва» – Дружбівської ЗОШ№ 2; «Без проблем» – Дружбівського НВК; «Деточки» – Воздвиженського НВК, створили таку атмосферу гумору та добра у залі, що дві години турніру – минули як одна хвилина. Тут на сцені засяяли нові зірочки нашого районного КВН!

Журі у складі: Олега Васильовича Проценка – начальника відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської районної державної адмінітрації, Марини Миколаївни Дмитренко – головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської районної державної адміністрації, Наталії Леонідівни Власової – завідувача районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської районної державної адміністрації, Миколи Васильовича Горлова – завідуючого військово-обліковим бюро Ямпільської селищної ради, Любові Іванівни Гарбузенко – директора Ямпільського районного центру культури та дозвілля, Тетяни Дрожжової – капітана команди КВН «Гарні діти» 2014-2015 років, та як завжди, Михайла Івановича Бабаєва – директора Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості було дуже важко визначитися з переможцем турніру. Можливо саме тому відразу три команди у підсумку набрали однакову кількість балів.

«Сьогодні вітаючи всі команди, всіх призерів та, звичайно, переможця гри – команду «Новая волна» Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, дуже хочеться подякувати тим директорам, педагогам-організаторам і вчителям шкіл, які виплекали по справжньому творчі особистості в своїх колективах. І хотілося, щоб вони стали прикладом для всіх тих, хто хоче розкрити, показати і самим помилуватися талантами своїх учнів на сцені», – сказав при підведенні підсумків Михайло Іванович Бабаєв.

Ми не прощаємося, а говоримо «До побачення шкільний КВН!», до лютого 2017 року, де чотири кращі команди, а саме «Новая волна», «Кофе-ін», «Велика перерва», «Детки в клетку», зустрінуться між собою для того, щоб визначити чемпіона КВН району 2016-2017 навчального року.

 

Добавить комментарий