Menu
nul

Як повідомив начальник прес-служби прикордонного загону Роман Ткач прикордонники виявили та затримали громадянина України з підробленим паспортним документом.

У ході проведення в пункті пропуску «Бачівськ» прикордонного контролю мікроавтобусу марки Мерседес, на якому до Росії виїжджав наш співвітчизник, прикордонники виявили ознаки повторної прошивки бланка паспортного документа чоловіка, на що вказує прошивочна нитка, яка не відповідає встановленому зразку.

Наразі 21-річного громадянина встановленим порядком передано працівникам поліції. До компетентних правоохоронних органів направлене повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

А в пункті пропуску «Катеринівка» в українця вилучили Opel Astra . До пункту пропуску «Катеринівка» на виїзд з України прибув автомобіль Opel Astra української реєстрації під керуванням нашого співвітчизника.

Під час здійснення повної ідентифікації номерів агрегатів автомобіля прикордонний наряд виявив невідповідність номеру кузова транспортного засобу з номером, який вказаний в свідоцтві про реєстрацію даного автомобіля.

Наразі транспортний засіб 2002 року випуску вилучили встановленим порядком та передали компетентним правоохоронним органам для проведення подальших перевірок та прийняття відповідного правового рішення.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить