Menu
nul

Минулого тижня в обласній раді відбулось засідання за участі депутатів обласної ради, представників облдержадміністрації, Асоціації міст України, територіальних громад, які ухвалили рішення про об’єднання.

Йшлося про виконання Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та можливості виділення додаткових коштів із обласного бюджету для підтримки соціально-економічного розвитку об’єднаних територіальних громад за підсумками перевиконання дохідної частини обласного бюджету.

Ямпільщину на засіданні представляли депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха, голова Ямпільської районної ради Ольга Губар та голова Дружбівської міської ради Віталій Ситенко, навколо якої утворюється поки що єдина в районі територіальна об’єднана громада.

За підсумками цієї наради в Дружбівській міськраді наступного дня зібралась робоча група у складі спеціалістів міської, сільських рад, голів міста Дружби, сіл Чуйківки, Дорошівки, яка розглянула проект статуту Дружбівської об’єднаної територіальної громади, формування бюджету на 2017 рік, а також розробила програму розвитку території об’єднаної громади.

Багато говорили про використання так званих «територіальних коштів» - 3 мільйонів гривень на розвиток громади.

Присутній на засіданні групи депутат обласної ради Костянтин Товстуха наголосив, що обіцяні кошти на розвиток громади у сумі 3 мільйонів гривень, на жаль, поки що не виділені. Але він робитиме все, щоб бюджетна комісія підтримала надання цих коштів громадам Дружби, Чуйківки, та Дорошівки, а найближча сесія обласної ради затвердила це рішення.

- І використовувати їх слід в першу чергу на вирішення нагальних проблем, які окреслили члени робочої групи, - підкреслив К. Товстуха, - вкладення громадян повинні бути ефективними. Процес має проходити прозоро і супроводжуватися громадськими обговореннями.

Добавить комментарий