Menu
nul

Сьогодні вночі в Краснопільському районі прикордонники Сумського загону в рамках проведення спільної спеціальної прикордонної операції «Кордон-2016» попередили спробу незаконного переміщення через кордон коней та великої рогатої худоби.

У ході реалізації завчасно отриманої інформації про можливу протиправну діяльність, прикордонний наряд неподалік від українсько-російського державного кордону на околиці населеного пункту Грабовське виявив та затримав два автомобіля Mercedes-Benz української реєстрації та трьох громадян України.

В одному з автофургонів знаходилися 12 коней, в іншому – дві голови великої рогатої худоби. Будь-які товаро-супровідні документи на живий товар у чоловіків були відсутні.

Попередньо встановлено, що громадяни придбали коней в одному з населених пунктів у Житомирській області та мали на меті разом бичками незаконно перемістити їх поза встановленими пунктами пропуску на територію сусідньої Росії.

Наразі затримані транспортні засоби разом з кіньми та бичками доставлені до прикордонного підрозділу, встановленим порядком будуть передані працівникам фіскальної служби.

За спробу незаконного перетинання державного кордону України на всіх трьох правопорушників складені відповідні адміністративні матеріали.

А на десерт - в пункті контролю «Конотоп» прикордонники Сумського загону спільно з працівниками митниці виявили вантаж червоної ікри.

У ході огляду одного з пасажирських вагонів поїзда сполученням «Москва-Київ» прикордонний наряд в шафі для вугілля в робочому тамбурі виявили ящик, в якому знаходилися баночки з червоною ікрою, загальна вага якої склала біля 6-ти кілограмів.

Намагався ввезти до України виявлений делікатес провідник цього поїзда, 43-річний громадянин України.

Наразі для прийняття відповідного правового рішення вантаж червоної ікри вилучений працівниками митниці встановленим порядком.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить