Menu
nul

18 липня над північними районами Сумщини пронісся буревій. Він наробив багато шкоди на Глухівщині, Шосткинщині, Середино-Будщині.

У Ямпільському районі постраждали приватні будинки в Ямполі, Дружбі.Особливо дісталося від буречі Дружбівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2, та Ямпільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1. Костянтин Товстуха, депутат сумської обласної ради, зранку 19 липня побував у двох школах.

Перед Дружбівською школою №2, де директором Тамара Високос, вже прибрали знесені з даху буревієм уламки шиферу, тільки велетенська липа, вирвана з коренем, свідчила про злу силу стихії. Шкільні вчителі наводили лад навколо подвір’я, склили вибиті шибки, зламані ворота.

Електрики лагодили провід на стовпах. На око вже було видно, що ремонт обійдеться в сотні тисяч гривень. Депутат Дружбівської міської ради Олексій Котляров повідомив, що сьогодні ж на оперативному штабі будуть оголошені об’єми робіт і витрати на них.

 

У Ямпільській середній школі №1 стихія наробила трохи меншого лиха. Тут уже поруч з директором, Ларисою Хочиновою, працювала людина, яка забезпечить негайний ремонт.

- Справа в тім, - наголосив Костянтин Товстуха, - що зволікати з усуненням наслідків стихії не можна. У Дружбівській та Ямпільській школах вже зроблено в приміщеннях до нового навчального року ремонти, владені чималі кошти, піде дощ – і наслідки його передбачувані – нові затрати. У плані виділення матеріалів на ремонт крівель - затримок не буде. Твердо запевнив депутат.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить