Menu
nul

Одне з неповторних, чарівних сіл на Ямпільщині – Чуйківка! Його мешканці вчора дружно відзначили День села. У гості до чуйківців з’їхалися дружбівці, ямпільчани, свесяни – весь район віншував зі святом старовинне село.

У сільському Будинку культури, один з найстаріших краєзнавців області, керівник спілки ветеранів Ямпільського району, колишній директор Чуйківської десятирічки, Петро Гаврилович Могила знайомив гостей з героїчним минулим села. Чуйківка ж дала світові багатьох видатних людей, вчених, військових, працівників сільського господарства.

Виступаючи перед людьми, голова сільської ради Олег Чернов, від щирого серця подякував всім, хто взяв участь в організації свята, а оссобливо теплі слова були сказані на адресу депутата Сумської обласної ради Костянтина Товстухи.

- Завдячуючи зусиллям і старанням Костянтина Товстухи, - сказав голова сільради, - наше село прикрашене майданчиками для відпочинку дітей, клубу купили за кошти з депутатського резерву ноутбук. Нужденні сім’ї, хворі люди отримують вчасно матеріальну допомогу від депутата. Та й в організацію цього свята Костянтин Олександрович зробив вагомий внесок.

Художній керівник сільського будинку культури Надія Матющенко, разом з колективом художньої самодіяльності, талановитими чуйківцями подарували людям в День села неперевершене дійство!

Тут вирували танці, до зоряного неба підносились українські пісні, Солоха з рогачем розганяла нечисту силу!

Люди бажали один-одному щастя і, головне – миру.

Чуйківка – форпост України на кордоні з  Росією. За городами, буквально, хати росіян. Можливо й вони прислухалися до мелодійних пісень, що лунали з, колись братнього, села.

Добавить комментарий