Menu
nul

Сьогодні, 25 червня відзначала ювілей, як зазначили самі випускники школи – найкраща школа в світі Ямпільська загально-освітня І-ІІІ ступенів №1!

Директор школи Лариса Федорівна Хочина, як добра господиня, майже кожного випускника, педагога, школяра зустрічала на порозі одного з найстаріших учбових освітніх закладів Ямполя, помічники реєстрували поіменно гостей,а гості розходилися по коридорах рідної домівки, вдивлялися в експогати музейних реліквій, пізнавали себе на фото…

Ветерани педагоги не приховували сліз вдячності нинішньому поколінню освітян, котре завжди і словом і ділом підтримує своїх колег.

Керівництво району, селища, висловило щиру подяку дирекції школи, педагогічному колективові за неоціненний внесок у справу виховання підростаючого покоління.

Самобутній, талановито поставлений концерт, у якому взяли участь колишні, теперішні учні школи, примусив глядачів забути про спеку, і потонути в атмосфері добра та краси.

«80 – це тільки початок»- сказав у своєму виступі один з найповажніших випускників школи, колишній директор Ямпільської 8-річки та середньої школи №2 віктор Володимирович Цвілодуб. І з ним важко не погодитися. З ювілеєм, школо!

 

Комментарии  

0 # Kuzmih 30.06.2016 18:44
Кузьмич живее всех живых! Так держать, наши учителя! Спасибо за встречу, школа!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору

Добавить комментарий