Menu
nul

На Сумщині прикордонники затримали українця, який намагався переправити до Росії велику рогату худобу, і дівчину, яка намагалась доставити росіянам «санкційний» сир

Учора у Краснопільському районі прикордонники Сумського загону попередили спробу незаконного переміщення через кордон великої рогатої худоби. Прикордонний патруль, очолюваний дільничним інспектором прикордонної служби, за кілька метрів від держрубежу на напрямку між українським населеним пунктом Степок та російським Рап’яхівка затримав порушника, який намагався незаконно переправити через кордон на територію Росії велику рогату худобу в кількості двох голів.

Ним виявився 32-річний громадянин України. Наразі на чоловіка складені відповідні адміністративні матеріали. Велику рогату худобу встановленим порядком буде передано працівникам фіскальної служби.

У Великописарівському районі прикордонники відділу «Велика Писарівка» попередили спробу незаконного переміщення через державний кордон України сирної продукції.

У ході реалізації завчасно отриманої інформації про можливу протиправну діяльність, прикордонний патруль, очолюваний дільничним інспектором прикордонної служби, за кілька метрів від українсько-російського державного кордону на напрямку між українським населеним пунктом Лукашівка та російським Козинка виявив та затримав громадянку України, яка за допомогою велосипеда намагалися незаконно перемістити до Росії 19 головок сиру.

Наразі за спробу незаконного перетинання державного кордону України на 16-річну мешканку прикордоння складені відповідні матеріали про адміністративне правопорушення, а сирну продукцію, загальна вага якої склала біля 85 кілограмів, встановленим порядком буде передано працівникам фіскальної служби.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить