Menu
nul

Під час робочої поїздки на північ,губернатор Сумщини Роман Сергійович Грищенко більш детально ознайомився з моїм рідним краєм- Ямпільщиною. Разом з новим керівником Ямпільськоі РДА, представниками керівництва Сумської ОДА було оглянуто дорогу між с. Орлівка та с. Свеса, яка потребує ремонту і буде відремонтована цьогоріч. Також проінспектовано хід виконання ремонтних робіт мосту між с. Шевченкове та с. Микитівка.

Роман Сергійович не обійшов увагою с. Свеса, відвідав дитячий садочок «Берізка», керівник Терлецька Н.В. ознайомила керівництво області з проблемними питаннями в садочку, також звернулася за допомогою у вірішенні питання сталого водопостачання в приватному секторі по вул. Терещенська, Зарічна, Вишнева, Берегова, в зв’язку з низьким тиском води водопроводу. (Нагадаю, що у 2016 році мені як депутату Сумської обласної ради разом з колегами вдалося залучити кошти у розмірі більш ніж 2 млн.грн. та зробити водопровід на цих вулицях у приватному секторі.)

Також разом з головним лікарем Свеськоі селищної лікарні, було оглянуто медичний заклад. Губернатор Сумщини пообіцяв за можливості поєтапно надати допомогу. Ще болючи питання селища: це водовідведення та водопостачання мешканців та установ, дане питання на контролі профільного заступника керівника ОДА, опрацьовуються шляхи вирішення. Стосовно виплати заробітньої плати працівникам СНЗ, то директор заводу пообіцяв губернатору,що найближчим часом почнеться виплата заробітної плати з працівниками заводу.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить