Menu
nul

Шановні мешканці рідного краю, хочу вас проінформувати, що цьогоріч вжє втілюються в життя амбітні плани, що до ремонту автомобільних шляхів на Ямпільщині. Сказати, що дороги потребують ремонту, означає нічого не сказати... Завдячуючи програмі президента «Велике будівництво» на Ямпільщині буде капітально відремонтовано дороги: 

Ямпіль-Шостка, яка багато років не ремонтувалася (ми всі знаємо, що вкрай необхідно це зробити), буде також відремонтовано дорогу с. Орлівка- с. Свеса, дуже потрібну для з’єднання сіл : Микитівка, Княжичі та М-Буда, дорогу в с. Імшана та с. Дорошівка, а також комунальні дороги в с. Свеса та м. Дружба. Буде взято на баланс ДП «Дороги Сумщини» ділянку дороги в с.Ямпіль (що навпроти Ямпільськоі ЗОШ 2 в напрямку с.Паперня) та відремонтовано. Сума коштів, яку буде витрачено на ремонт автошляхів Ямпільщини цьогоріч сягатиме близько 200 млн.грн.

Хочу зазначити, що таких масштабів ремонту доріг на Ямпільщині не було з часів незалежності нашої держави. Щиро дякую губернатору Сумщини Роману Грищенко, за увагу до моєї рідної Ямпільщини, за включення автошляхів рідного району які потребують ремонту до переліку ремонтних робіт в цьому році. Впевнений, що тільки разом ми зможемо зробити кращим життя людей на Сумщині.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить