Menu
nul

     (ремонт автошляху Шостка-Ямпіль,червень 2020р.).

За інформаціею, яку розмістив депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха на своїй сторінці фейсбук, то дороги Ямпільщини ремонтуватимуться.

Шановні земляки, актуальне питання щодо ремонту доріг на Ямпільщини нарешті зрушено. Протягом депутатської каденції до мене неодноразово надходили звернення від мешканців рідного краю, щодо стану доріг на території району. Ми разом з вами багаторазово зверталися до представників попередньої влади з даного питання...

Тільки з новим керівництвом Держави та Сумської ОДА  болюче питання зрушилося з «мертвої точки».

Дякую вам за вашу наполегливість та активність. Як було зазначено раніше, в цьому році президентом започатковано програму «Велике будівництво». Згідно якої вже виконуються ремонтні роботи на ділянці Шостка-Ямпіль.

Також керівник Сумської ОДА Роман Грищенко звернув увагу на Ямпільщину, яку доречі відвідав два тижні тому. Ним було затверджено перелік (до якого увійшли й дороги рідного краю) обьектів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів доріг загального користування місцевого значення, за рахунок субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам. Виконувати функції замовника уповноважено Державне підприємство «Дороги Сумщини».

На даний час проходять всі необхідні процедури та почнеться ремонт доріг місцевого значення в м.Дружба по вул.: Михайлівська. смт. Свеса вул.: Чехова,Соборна,Довженко,Коцюбинського 1,3.

А також буде зроблено ділянку дороги від автобусної зупинки, поворота на Свесу до поворота на (колгоспну контору) в с. Орлівка. Розумію, що практично всі шляхи в районі потребують ремонту, згідно графіку ремонтуватимо й інші напрямки. На цьому зупинятимося не будемо, працюватимемо разом далі !!!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить