Menu
nul

Протягом депутатської каденції до мене неодноразово надходили звернення від мешканців Ямпільщини щодо стану доріг на території району. Це питання дійсно є актуальним вже багато років та залежить не тільки від волі влади на місцях, а й стратегії розвитку держави вцілому.

На 2020 рік обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Сумської області становить 866,7 млн грн.

Губернатором Сумщини Романом Грищенко було затверджено Перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Виконувати функції замовника поточного середнього ремонту автомобільних доріг комунальної власності в 2020 році уповноважено Державне підприємство "Дороги Сумщини".

Відповідно до затвердженого Переліку, Ямпільському району виділено 19,5 млн гривень на будівництво, реконструкцію, ремонт доріг, а саме:

- в смт. Свеса роботи будуть проводитися по вулицям Чехова, Соборна, Довженко, Коцюбинського 1,3.,

-  в місті Дружба по вулиці Михайлівській.,

Буде ремонтуватися дорога в селі Орлівка, яка з’єднує смт Свеса, с.М.Буда та с.Княжичі з районним центром смт Ямпіль, що зробить більш доступними дуже важливі соціальні об’єкти - це опорні лікарні, дитячі садочки,  школи”, - наголосив радник губернатора Сумщини Костянтин Товстуха.

В 2020 році за прогнозами розпочнуться роботи з ремонту багатостраждальної дороги Ямпіль-Шостка. На ці потреби виділено близько 70 млн грн. В цьому році, як ніколи, Ямпільщині виділено близько 100 млн.грн. на ремонт автомобільних доріг.

Саме завдяки потужному проєкту «Велике будівництво” з березня 2020 року, в нашій державі планується побудувати 2,5 тисячі км доріг місцевого значення. При проведенні робіт активні мешканці громади вже інформують мене, відносно необхідності посилення контролю під час ремонту доріг.

Під час спільної наради з представниками дорожніх служб Сумщини Роман Грищенко наголосив, що питання щодо якісного ремонту автошляхів Сумської області контролюватиме особисто. Також голова облдержадміністрації подякував жителям Сумщини за небайдужість у цьому питанні і закликав усіх і надалі повідомляти про неякісний ремонт шляхів. Адже мова йде не лише про кошти платників податків, а й про те, наскільки якісними будуть дороги в регіоні.

Дорогі земляки, акцентую вашу увагу на тому, що близько 150 млн гривень передбачено щодо співфінансування ремонтів місцевих доріг Сумської області.

Запрошую до співпраці голів сільських, селищних рад Ямпільського району, надавайте пропозиції щодо можливості участі в співфінансуванні ремонту доріг на території очолюваної вами громади. Завжди відкритий до спілкування, до прогресивних ідей, які зможуть зробити життя в нашому районі більш комфортним. Спільними зусиллями зробимо кращими дороги Ямпільщини!

З повагою депутат Сумської обласної ради, радник губернатора Сумщини Костянтин Товстуха.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить