Menu
nul

 

Мила, рідна, ніжна мама, та всі матері на світі! Вітаю з Днем матері!

Бажаю, щоб ваші надії виправдовувалися. Нехай чуйне материнське серце завжди буде спокійно битися в такт із радістю, успіхом і гордістю за своїх дітей. Будьте здорові та щасливі, адже ви – наше все! 

 Нехай це зворушливе і тепле свято ознаменується поблажливо всміхаючись, радістю і добром. Бажаю кожній мамі на світі – тільки кращого. Здоров'я, благополуччя, щастя, мирного неба, міцної сім'ї, кожен день зустрічати з доброю посмішкою і яскравою мрією, світлою надією і невтомним натхненням. Нехай діти люблять, цінують, обіймають, цілують, радують і дарують цілий світ чудес і захоплення. Бажаю добробуту в родині та істинної гордості за своїх дітей! 

Материнство – маленький подвиг. Нескінченне терпіння, віддача, любов, ніжність, мудрість. Вашим дітям дорогоцінна кожна ваша зморшка, ви для нас  найкрасивіши. Тому що ви – Мами.

Нехай ниточка, яка існує між матерями та дітьми, ніколи не рветься, нехай вона допомагає, захищає і підтримує всіх з обох кінців. З Днем Матері! Щастя в ваші люблячі очі й миру в серцях!

Дякуємо Вам наші Мами за все .

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить