Menu
nul

Дорогі земляки, виборці! Від щирого серця вітаю вас з Новим роком та світлим Різдвом Христовим!

Для кожного з нас рік, що минув, був непростим та водночас багатим на пам’ятні події. Він був сповнений напруженої праці, звершень, пошуку правильних рішень.

Завдяки спільним зусиллям у 2018 році зроблено багато гарних справ. Ми впорядковували область, міста, селища і села. Робили все для того, щоб полегшити життя лікарняним, навчальним, культурно-освітнім закладам.

Ми разом докладали зусиль щоб привести в належний стан дороги, водогони, ремонтували лікарні, школи, клуби, ФАПи. Боролися з бюрократами на місцях. Допомогали хворим.

Але не все задумане вдалося втілити в життя, котре, на жаль, з кожним днем стає сутужнішим.

Ми, нарешті, зрозуміли, що тільки чесні люди у владі – запорука процвітання України, запорука миру і злагоди на нашій багатостраждальній землі.

Вибори Президента України – найважливіша подія наступаючого 2019 року.

Анатолій Гриценко, очільник «Громадянської позиції» - наш майбутній Президент, людина достойна, досвічена і, гооловне, чесна, яка зможе вивести державу з затяжної кризи.

Давайте у Різдвяну ніч загадаємо заповітні бажання і повіримо у те, що добро все таки переможе зло і ми заживемо кращим, гідним нас і наших дітей життям!

То ж нехай чарівні зимові свята подарують вам радісний настрій, приємні зустрічі та здійснення найзаповітніших мрій.

І хай 2019 рік стане для всіх нас роком добрих змін, а для України – роком зміцнення державності, соціально-економічного зростання та духовного оновлення!

Давайте разом, спільними зусиллями в мирі та злагоді будувати європейську державу. Щоб кожен з нас пишався своїм корінням.

Бажаю вам, щоб Різдвяні свята були радісними, а рік новий – багатим на успіхи. Щедрою на здобутки нехай буде життєва дорога, а в родині завжди панують злагода, любов і достаток.

 

Здоров’я, натхнення та Божого благословення вам і вашим рідним!

З повагою

керівник обласного виборчого штабу «Громадянська позиція»,

депутат Сумської обласної ради              Костянтин Товстуха

Добавить комментарий