Menu
nul

У Дружбі, що на Ямпільщині, відбулось справжнє культурне свято: громада приймала на біс ще один народний колектив району, під керівництвом Петра Чоботаря

Дружбівська громада, 24 грудня, у міському Палаці культури, вшановувала аматорський вокальний ансамбль «Дружбяночка», якому виповнилося 15 років.

З ювілеєм, та присвоєнням високого звання «Народний», колектив, його керівника, Петра Чоботаря, привітав депутат Сумської обласної ради, керівник обласного виборчого штабу  «Громадянська позиція» - Костянтин Товстуха.

Директор Дружбівського міського Палацу культури Юрій Коритник відкрив урочистості і сказав, що нині аматорський вокальний ансамбль «Дружбяночка» відомий жителям всіх населених пунктів району, області.

Учасники колективу - люди різних професій. Це працівники лікарні, вчителі, залізничники, працівники культури, представник духовенства. Заняття в колективі вже стали для них майже другою професією.

Бо всі вони з великим задоволенням і насолодою віддаються своєму захопленню. Колективові притаманний яскравий, бадьорий український колорит і задушевна мелодійність, бо як казав Олександр Довженко: «Українська пісня – це геніальна поетична біографія українського народу… бездонна душа українського народу…, його слава!».

"Дружбяночку" класними художніми номерами привітали юні аматори, діти.

Учасники ансамблю отримали привітання і подарунки від голови Дружбівської міської ради Євгена Харитонова, начальника відділу культури і туризму  Олександра Рябухи, керівництва організацій та трудових колективів міста.

Іван Богуца, помічник депутата Сумської обласної ради вручив від імені Костянтина Олександровича колективові Почесну Грамоту та сертифікат на 10 тисяч гривень, для придбання сценічних костюмів.

Наш депутат, Костянтин Товстуха, побажав ювілярам, всім дружбинцям, неухильно відстоювати свою громадянську позицію у будь яких ситуаціях. Дружбівська громада, наголосив у вітанні депутат,  з кожним роком, днем стає все потужнішою,  про що свідчать її досягнення в економічній, соціальній та культурних сферах.

Комментарии  

+1 # Володимир Чалков 27.12.2018 04:26
Молодці що є ансамбль,і фінансування так би як би існував колектив, костюми,інструменти за все треба внести кошти,а тільки з концерту повернуться кошти,видно люди не бідні.Так само футбол і хокей зуміли вдало організувати. А по других показників місто не відповідає статусу міста, по населенню,соціальної сфери, економічній сферах як звичайно бюрократичний адмінресурс.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить