Menu
nul

У Всеукраїнський тиждень права «Правовий MessageBox», який розроблений юстицією Сумщини для розширення знань учнів про їх права, відправився до Ямпільської загальноосвітньої школи № 2.

Фахівці юстиції,працівники відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Ямпільському та Середино-Будському районах та державної виконавчої служби збагачують учнів правовими знаннями.

Завдяки такому правовому помічнику від юстиції школярі можуть дізнатися більше про протидію булінгу, бо кожен з дитинства повинен знати, що приниження інших неприпустима поведінка, а вчинення фізичного насильства є злочином, за який настає кримінальна відповідальність.

Також в ньому міститься інформація для батьків про те, як отримати аліменти на утримання дитини та про те, як поїхати з дитиною за кордон одному із батьків без згоди другого, який має заборгованість по сплаті аліментів.

З нагоди Всеукраїнського тижня права «Правовий MessageBox» навчає хлопчиків та дівчаток ще й правам, що визначені Загальною декларацією прав людини.

Юстиція – відкрита для людей!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить