Menu
nul

Самодіяльні аматорські вокальні колективи демонстрували свою неабияку майстерність глядачам та досвідченому журі. Одні – претендували на високе звання народного, інші – захищали це звання.

Фольклорний колектив «Паліївчанка», Паліївського сільського клубу, керівник Ольга Тесленко, славиться вже тільки тим, що у його репертуарі народні українські пісні  записані зі слів і заспівані на мелодії, почуті у рідних краях від земляків, ще у минулому столітті! Заспіви «Паліївчанки» глядачі зустріли бурхливими оплесками!

Аматорський вокальний ансамбль «Дружбяночка» заснований не так давно Петром Чоботарем, але вже почутий далеко за межами району та області.

Дружбяночка так виконала знамениту пісню «Степом», що лише після довгого мовчання зал зірвався оплесками!

Зрозуміло, що остаточно, бути чи не бути цим колективам «народними», вирішуватиме прискіпливе журі. Та, здається що скоро ми дізнаємося про радісну звістку.

І віночком прекрасного концерту – стали виступи колективів, які підтверджували свою майтерність, своє право бути народними.

Народний аматорський вокальний ансамбль «Калинові зорі», та народний ансамбль «Криниця», під керівництвом Петра Чоботаря, знову довели, що вони заслуговують на любов глядачів і найвищі оцінки спеціалістів.

З першої до останньої художньої композиції, а саме так можна назвати їх кожну пісню, вони тримали зал у захваті та напруженні.

Помічник депутата Сумської обласної ради Іван Богуца, від імені Костянтина Товстухи низько вклонився людям мистецтва, учасникам художніх колективів Ямпільщини, за те, що вони уславляють наш край, несуть про нього добру звістку по всій Україні.

Депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха відзначив Почесними грамотами керівника фольклорного колективу «Паліївчанка» Ольгу Тесленко, та керівника вокального ансамблю «Дружбяночка» Петра Чоботаря.

Народному аматорському вокальному ансамблю «Калинові зорі» був вручений сертифікат на 10 тисяч гривень, а народному вокальному ансамблю «Криниця» - на 5 тисяч гривень. Сертифікати спрямовані на придбання сценічного одягу та взуття.

До речі, у грудні минулого року, керівник ансамблів Петро Чоботар вже отримував грошовий сертифікат від нашого депутата Костянтина Товстухи, і цього року РЦКД його реалізував.

Отже – чекаємо на висновки журі і тримаємо кулаки за наших улюбленців!

Комментарии  

+1 # Николай 20.10.2018 21:17
Спасибо большое Константину Александровичу, всегда помогает!!! Низкий поклон.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору

Добавить комментарий