Menu
nul

Хто не був учора на святі у мальовничій Грем’ячці – той багато втратив. Все село готувалося до цього дійства кілька тижнів.

Запрошені взяти участь у ньому, самодіяльні аматори, козаки, кулінари – також готували свої сюрпризи до свята. І воно – грюкнуло широко відчиненими дверима на всю Ямпільщину!

Велелюдне зібрання ямпільчан з Покровою, Днем українського козацтва, Захисника Вітчизни на районному святі у Грем’ячці привітав наш депутат Костянтин Товстуха. Він побажав усім Божої благодаті, мирного неба, достатку та успіху у всіх починаннях на благо родини та України.

І почалося!

Козаки носили на руках козачок, змагалися у бігу в мішках, кидали у щит сокири, стріляли з лука, рубали на швидкість та пиляли колоди, як угорілі катали дівчат на возі по Грем’ячці, перетягували каната, писали листа "московському султану"!

Козачки варили ющку та вареники, подавали ядрений самогон! І все для того, щоб вибороти не тільки першість у змаганні на  конкурсі «Козацькі забави», а й здобути прихильність у дорогих гостей та вболівальників!

Краще один раз побачити, аніж сто разів почути чи прочитати. Скажемо тільки, що за висновками журі перше місце посіла команда могутніх козаків «Козацька воля» з Грем’ячки, друге – «Моторні Імшанці», третє – «Гарні хлопці» з Прудищ, четверте – «Грем’яцькі козаки».

Всі отримали від депутата Сумської обласної ради Костянтина Товстуха Почесні Грамоти і грошові винагороди.

Одноголосно було висловлено побажання, щоб наступного року свято козацької слави у Грем’ячці набуло районного масштабу!

Комментарии  

+1 # катерина 14.10.2018 09:30
Я жінка похилого віку і нажаль фізично відвідати свято не можу але побачивши ці фото у мене душа радіє і хочеться сказати що наше українське козацтво живе і буду вічно жити і такаож я всіх вітаю зі святом Покрови днем захисника Вітчизни і особливо велика подяка організаторам цього свята!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору
+1 # Настя Шийко 15.10.2018 08:36
Я родилась в этом селе, и всегда им восхищалась
К сожалению я не смогла приехать, так как учусь
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору
0 # Алекс 15.10.2018 14:47
Все было Супер !!! Все молодцы !!! А районной власти как обычно все по фиг...
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору

Добавить комментарий