Menu
nul

На своїй сторінці у ФБ вчитель фізкультури Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1, депутат Ямпільської районної ради Олег Посохов піднімає дуже важливе питання для Ямпільщини. Бути чи не бути недокомплектованим сільським школам в районі? Виявляється є народні обранці в районному парламенті, котрі бажають знищити сільські школи...
 
Олег Посохов
ДЕПУТАТ ТАХТАЙ НАМАГАЄТЬСЯ ЗАКРИТИ ЧОТИРИ СІЛЬСЬКІ ШКОЛИ!

Які би не були депутатські амбіції та бажання розпочати виборчу кампанію, інтереси дітей завжди повинні бути на першому місці. Не втомлюсь повторювати цю фразу. Особливо, коли побачив, як депутат Ямпільської райради Олександр Тахтай намагається закрити чотири школи в нашому районі!

Це сільські школи, де навчаються звичайні діти, які не зможуть щодня їздити на уроки за багато кілометрів! Я дивуюсь: що має бути в голові людини, яка через прокуратуру намагається зробити усе, щоб ці школи закрили, а діти лишились без освіти?

Історія із чотирма школами нашого району не проста. У цих школах дійсно навчається мало дітей. Якщо немає 5 учнів у класі – таку школу потрібно закривати. А діти мають щодня їздити в світ позаочі, щоб навчатись... Як вирішити проблему? На одній із сесій Ямпільської районної ради було прийнято рішення зберегти ці школи, не розпускати класи, дати дітям можливість навчатись.

Але депутат Тахтай вирішив все-таки забрати у цих дітей право на освіту, яке забезпечує їм Конституція. Сьогодні прокуратура перевіряє, наскільки законним було рішення депутатів, які зберегли чотири школи в Ямпільському районі. Цілком ймовірно, навчальні заклади зможуть так закрити після закінчення перевірки.

На чиїй совісті будуть долі цих дітей, які не зможуть ходити у рідну школу? І чи візьме депутат Тахтай на себе відповідальність за те, що наші діти не отримали освіту?

Питань більше, аніж відповідей. Але переконаний, що жителі нашого району мають об’єднатись у боротьбі за збереження шкіл! Маємо захищати інтереси дітей, не бажання окремих депутатів зробити собі піар перед виборами!

Добавить комментарий