Menu
nul

В Дружбі відбувся відкритий чемпіонат Сумської області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2002 – 2004 та 2005 - 2007 років народження.

Чемпіонат присвятили пам’яті воїнів України, нашим землякам, загиблим в зоні АТО: Олександрові Аніщенку, Максимові Савченку, Артемові Гульцо, Сергійові Клочкову.

На спортивне дійство були запрошені Дмитро Лантушенко, начальник управління молоді та спорту Сумської ОДА, Сергій Колісниченко, майстер спорту СРСР з дзюдо, Олександр Богуш, заслужений тренер України.

У змаганнях взяли участь 120 юних спортсменів-дзюдоістів з Сум, Ахтирки, Ромнів, Комишів, Середино-Буди, Кролевця, Недригайлова та Дружби.

З привітальним словом до присутніх на змаганнях вболівальників, гостей та спортсменів звернувся голова Дружбівської громади Євген Харитонов він і дав старт спортивному потиборству.

Дуже вдало виступили дружбівські борці. Павло Козел у вазі 55 кілограмів посів 3 місце, Антон Зозько посів 3 місце у ваговій категорії 73 кілограми , Ірина Кравченко посіла 2 місце у ваговій категорії 48 кілограмів, Діана Андреєва стала 3-ю у ваговій категорії 40 кілограмів, Анастасія Пирогова завоювала 3 місце у вазі 44 кілограми.

Перше місце у ваговій категорії 52 кілограми виборола Дарина Кузіна.

Чемпіонат пройшов на високому рівні, ще раз довівши, що дружбівська громада на всіх фронтах відзначається згуртованістю та організаційними вміннями.

Добавить комментарий