Menu
nul

Щорічно в переддень професійного свята – Дня працівника лісу – Сумська обласна організація профспілки працівників лісового господарства організовує та проводить галузеві змагання з лісівничого багатоборства серед колективів державних лісогосподарських підприємств області.

Змагання проводяться з метою популяризації фізичної культури і спорту в області, підвищення професійних навичок в окремих видах лісогосподарської діяльності, а також обміну досвідом кращих представників лісівничих професій. В змаганнях традиційно беруть участь команди всіх 12 державних підприємств управління, які демонструють свої професійні вміння, фізичну підготовку та технічну майстерність в десяти різних видах лісівничого багатоборства.

Цьогорічні змагання відбулись на базі ДП «Лебединського лісгосп». 

Програма змагань передбачала змагання у стрільбі (чоловічій і жіночій), метанні у мішень сокири з десятиметрової відстані, випилюванні бензопилою дерев’яних млинців, поперечному розрубуванні колоди сокирою, користуванні вогнегасником, розпилюванні колоди дворучкою та розрубуванні її сокирою, бігу по 20-метровій колоді та перетягуванні линви.

Всі команди, повідомляється на сторінці у ФБ Свеський Лісгосп  демонстрували відмінну фізичну підготовку та спортивну майстерність.

Працівники Свеського держлісгоспу також зайняли призові місця: Горлов Анатолій Миколайович – стропальник нижнього складу Хутір – Михайлівський – виборов 1 місце у виді змагання розрубування колоди, а лісоруб Олинського лісництва Волощук Богдан Володимирович посів 3 місце у бігу по 20-метровій колоді. 

Добавить комментарий