Menu
nul

Вибори президента, які відбудуться у березні 2019 року, визначать, чи буде Україна цілісною та суверенною державою та яким сценарієм країні розвиватись далі.

Про це під час свого візиту в Хмельницьку область сказав лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

Він відзначив, що зараз Україна доходить до червоної лінії та має два сценарії розвитку: стагнація або концентрація. Перший сценарій тягне країну вниз. Він включає у себе депопуляцію, падіння економіки, втрату контролю над стратегічними напрямками та підприємствами, залежність від інших країн.

На думку Гриценка, зараз країна прямує по цьому сценарію.

Другий шлях – це концентрація. Він передбачає розвиток країни та швидкий рух вгору, знищення монополій олігархів та «зелене світло» для середнього бізнесу. Зріст ВВП при цьому має бути на рівні 8-10% на рік.

Анатолій Гриценко підкреслив, що зараз в Україні немає демократії. Відсутність робочих місць, які гарантують не просто виживання, а розвиток, змушує людей продавати свої голоси на виборах, а також виїжджати працювати закордон.

«Ця проблема вийшла на рівень реальної загрози державі. Ми розуміємо, що спонукає людей виїжджати. Перше – це економічна складова. Відсутність робочого місця, яке достойно оплачується. Друге – неможливість реалізувати себе соціально, бо олігархат все заблокував. Третє – відчуття небезпеки, незахищеності своїх прав, свобод, власності», - сказав Гриценко у Хмельницькому.

Лідер «Громадянської позиції» додав, що під час президентства Петра Порошенка були запущені деякі позитивні реформи, які у майбутньому варто зберегти, а негативні призупинити.

«Зупинки реформ не буде, але буде їх переорієнтація таким чином, аби був позитив. Реформа має давати позитив, а підтримка реформ – ключова вимога. Коли населення підтримує та розуміє реформу, це означає, що буде її успіх. Це означає, що зміна влади не зупинить реформу, бо народ буде тиснути на владу», - вважає Гриценко.

Анатолій Гриценко згадав, що у передвиборчій програмі Петра Порошенка була прописана деофшоризація. Тим часом, президент сам став головним героєм офшорних скандалів.

«Офшори - це означає, що він відбирає гроші у військових, у вчителів. У воюючій країні. Якщо ти президент, то вийди та скажи, що закрив всі свої офшори і запропонуй всім зробити так само. Якби президент закрив свої офшори, то вся вертикаль влади зробила б так само.

Окрім цього, запропонуй такий податковий пакет, щоб Україна «стала офшором». Щоб податки тут було вигідніше платити. Ключове – податки нижче, ніж хабарі», - сказав Гриценко.

Добавить комментарий