Menu
nul

Голова обласної ради на пленарному засіданні сесії оголосив про вихід з фракції «Воля народу» Костянтина Товстухи, за раніше поданою заявою депутатом.

Нагадаємо що Товстуха К.О. на місцевих виборах отримав найбільший відсоток (40%) підтримки виборців з усіх депутатів в обласній раді від «Волі народу». Віднині у раді фракція нараховує лише 5 багнетів.

Сумські обранці попросили главу уряду відтермінувати уведення в дію нових державних стандартів молока.

Тож на пленарному засіданні сесії обласної ради Костянтин Олександрович Товстуха, разом з іншими депутатами, більшістю проголосували за звернення до голови уряду Володимира Гройсмана, зачитане головою фракції «ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ» Олександром Стрельченком, яке підготувала його фракція.

У Зверненні йдеться про відтермінування нових стандартів, інакше мільйони селян, котрі тримають корів, залишаться без засобів до існування.

Також до депутата звернулися мешканці Середино-Будського району, щодо забезпечення скрапленим газом. К.О. Товстуха також підтримав це питання.

Сесією було позитивно розглянуто розподіл так званих депутатських коштів Костянтина Товстухи.

Заступник голови Свеської селищної ради Микола Анікушин не так давно звернувся до Костянтина Товстухи з проханням допомогти з коштами на ремонт автобусної зупинки, а директор ДНЗ ясла-садка «Берізка» повідомила, що через брак коштів не можуть придбати стільці для діточок.

Обидва ці прохання в терміновому порядку Костянтином Товстухою були внесені на розгляд сесії і вирішені позитивно.

Крім того, наш депутат добився виділення коштів ось на такі цілі:

А ще від депутата отримали допомогу на лікування у різних розмірах, відповідно до тяжкості захворювань 13 мешканців Ямпільщини.

- Зрозуміло, що у цей важкий для країни час не всім і не завжди можна допомогти, - говорить депутат сумської обласної ради Костянтин Товстуха. Але все, що в моїх силах, і , навіть, більше – я роблю. І обіцяю, що й надалі боротимуся за права свої виборців!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить