Menu
nul

Депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха направив листа голові Ямпільської районної ради Ользі Губар, депутатам районної ради з проханням включити до порядку денного найближчої сесії звернення до вищих органів влади, у якому аргументувати необхідність виділення додаткових коштів для оплати праці педагогам Ямпільщини.

 

І хоча на 24 сесії сьомого скликання, яка відбулася сьогодні, 28 лютого, питання «Про звернення…» розглядалося останнім у порядку денному, воно викликало неабиякий резонанс і суперечки серед депутатів.

Та суперечності у ході обговорення було подолано, і сесія одноголосно прийняла рішення про «Про звернення до Кабінету Міністрів України, голови Сумської обласної державної адміністрації Клочка М.О., щодо додаткового виділення коштів на потребу оплати праці педагогічним та медичним працівникам Ямпільщини», додавши поправку «…та медичним працівникам Ямпільського району».

ЗВЕРНЕННЯ

до Кабінету Міністрів України, голови Сумської обласної державної адміністрації  Клочка М.О. щодо додаткового виділення коштів на потребу оплати праці педагогічним та медичним працівникам Ямпільського району        

При затвердженні бюджету району на 2018 рік було обраховано заробітну плату педагогічним працівникам у повному обсязі, але з прийняттям постанов Кабінету Міністрів України від 11.01.18 №22 «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників» та №23 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» виникла проблема з незабезпеченістю заробітної плати педагогічним працівникам, що, в свою чергу, не дає змоги здійснювати нарахування та виплату надбавки за престижність праці педагогічним працівникам до кінця 2018 року навіть у мінімально встановленому розмірі 5%.

У межах бюджетних асигнувань 2017 року з вересня по грудень надбавка за престижність праці педагогічним працівникам Ямпільського району складала 15%. Враховуючи той факт, що на рівні держави декларується значне підвищення заробітної плати педагогічним працівникам, підвищення ролі вчителя в умовах сучасності, вважаємо неприпустимим зменшення розміру надбавки за престижність вчителям Ямпільського району.

Разом з тим, зазначаємо, що обсяг освітньої субвенції для Ямпільського району на 2018 рік було обраховано в сумі 24 070,7 тис. грн., що лише на 2 248,0 тис. грн. або 10,3% більше від минулорічного показника; тому заява Уряду про підвищення заробітної плати в поточному році на 25% є фінансово не забезпечена для Ямпільського району обсягами освітньої субвенції з державного бюджету.

Додаткова потреба на заробітну плату з нарахуваннями для здійснення виплати надбавки за престижність праці педагогічним працівникам на рівні вересня-грудня 2017 року в 2018 році складає 2 234, 3 гривень.

При затвердженні бюджету району на 2018 рік було обраховано заробітну плату медичним працівникам із незабезпеченістю в сумі 5 552,1 тис. грн. або 2,7 місячних фонди, тож враховуючи минулорічну ситуацію, питання щодо своєчасної виплати заробітної плати виникне, починаючи з квітня  поточного року.

Протягом 2017 року для забезпечення своєчасної виплати заробітної плати працівникам медичної галузі Ямпільського району отримувалися субвенції та дотації з обласного та державного бюджетів, а також направлялися кошти власного фінансового ресурсу районного бюджету у загальній сумі 6 901,5 тис. грн. 

У зв’язку з вищевикладеним та з метою запобігання виникненню соціальної напруги просимо додатково виділити кошти на потребу оплати праці педагогічним та медичним працівникам Ямпільського району в розмірі 7 786, 4 гривень.

Що ж, спостерігатимемо й надалі, як дві гілки влади в районі, виконавча і законодавча, боротимуться за права найнезахищеніших на сьогоднішній день працівників бюджетних галузей - освітянської та медичної.

 

Комментарии  

-2 # Pedagog 28.02.2018 19:02
Только одна ветка власти против повышения зарплат педагогам - Панченко! На всех собраниях и сессиях она педагогов приравнивает к иждевенцам! Кто ее учил в школе, какая "оборотень" нашей профессии?
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору
-3 # Ямпольчанин 28.02.2018 19:13
Ця представник БПП у владі, у раді - катастрофа для району. вона боїться зробити крок самостійно. Слухається, що наказують зверху. тому й педагоги, медики району знаходяться у жопі!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору
-5 # Андрій 28.02.2018 19:37
Так Ирина Анатольевна, постоянно кричит что учителя врайоне багатые, что им хватит и без надбавок !!!!!!!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору
-4 # Міша 28.02.2018 20:32
Канешно сама по 20 тисяч в месяц палучае зарплату і ей хорошо а учителя богатие, чтоб ее подавило вмести с БПП !!!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору
-6 # Venehan 28.02.2018 20:46
При чем тут ирина? ГДе начальник отдела освиты? Чем он занимается и за что деньги получает? Кто в районе знает, как его зовут, кроме учитилей?
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору
-1 # Константин Товстуха 28.02.2018 21:43
Уважаемые комментаторы, считаю не совсем корректным во всём винить руководство районной администрации , нужно сегодня обьединять свои усилия всем вместе ,независимо от партийной принадлежности и добиться 100% финансирования и достойных зарплат работников медицины и образования Ямпольского района. Со своей стороны обещаю поднять этот вопрос на областном уровне , буду обращаться к руководству государства.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору
+1 # Олег Васильович 01.03.2018 11:51
Шановні коментатори , для того , щоб оцінювати роботу начальника відділу освіти, треба принаймні хоч трохи орієнтуватись в положеннях закону"Про освіту" бюджетному кодексі та інших нормативно-правових актах. Щодо заробітної плати педагога, то вона в середньому за лютий місяць склала 6842 грн. Крім цього зверніть увагу на розгалудженість мережі освіти в Ямпільському районі. Ще факти без розголошення
персональних даних:Нарахування заробітної плати одного вчителя вищої категорії за лютий місяць при 20 роках стажу склало більше 10 тис грн , а є і 11 і 12 і 13
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору
-3 # Студент 01.03.2018 15:10
Откуда Вы взяли такие зарплаты!!! Моя жена, с педагогическим стажем более 20 лет, получает меньше чем техничка, а работает каждый день с 8.30 и до 17.00 ! А техники пройдут в школу на пару часов, здадут "вождение" по коридору с мокрой тряпкой и домой!!!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору
-2 # Pedagog 01.03.2018 12:23
По-перше, Олеже Васильовичу, якщо пишете "лютий", то додавати "місяць" - неграмотно. По-друге, як педагог скажу, середню зарплату вчителів по району Ви вираховуєте некоректно. І по-третє: не треба субвенції на зарплату ліпити до "Нової школи".Принаймні цього вимагають у МОН України. Захищайте ж нас до останнього подиху, Олеже Васильовичу!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору

Добавить комментарий