Menu
nul

У 2018 році стипендіатом голови Сумської обласної державної адміністрації стала вихованка Народної студії образотворчого мистецтва «Полісяночка» Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості, учениця 8 класу Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Анастасія Пирогова.

Настя навчається у Народній студії «Полісяночка» з 2011 року під керівництвом Бабаєвої Венери Гарегинівни.

Талановита юна художниця з самого початку свого навчання проявила любов до образотворчого мистецтва. З особливою старанністю оволодівала технікою малюнку та живопису, виділялася фантазією і особливим почуттям кольору в зображувальних нею композиціях.

Вона відповідально відноситься до кожної своєї роботи, вкладає в них свої почуття, душу.

Анастасія працює в різних видах та жанрах образотворчого мистецтва, але перевагу надає сюжетній композиції. Ніколи не зупиняється на досягнутому, прагне досягти певних висот та успіхів, про що свідчать численні перемоги юної художниці.

Дівчинка завоювала І місце в обласному конкурсі дитячого малюнку «Людина та ліс» в 2014 році. Виборола перемогу в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Мої права» в 2015 році. У 2016 році стала переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».

А у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку та живопису на протипожежну і техногенну тематику отримала диплом «За виявлені творчі здібності». Того ж року здобула ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» в номінації «образотворче мистецтво» «Юні художники Сумщини».

В 2016 та 2017 роках нагороджена дипломами І ступеня за участь в обласному та Всеукраїнському конкурсі «За нашу свободу». У 2017 році зайняла І місце у Всеукраїнському конкурсу дитячого малюнка «Україна – європейська держава», отримала диплом І ступеня Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» у номінації «кращий малюнок» та стала переможницею СМС-голосування у V національному конкурсі дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2017» на сайті dream.toyota.ua.

Зараз Анастасія працює над новими творами, готується до участі у чергових обласних та всеукраїнських конкурсах.

Джерело - http://yampolrada.gov.ua

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить