Menu
nul

За словами голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА, ситуація в прикордонних областях знаходиться на особливому контролі Президента України Петра ПОРОШЕНКА, Уряду, тому розвиток цих регіонів – одне з пріоритетних завдань влади

«Ми в цьому році, зокрема підтримуватимемо Ямпільську ОТГ, де триватиме ремонт доріг, на що будуть акумульовані частково місцеві кошти та гроші від перевиконання митних платежів», – наголосив очільник області.

Як повідомив начальник управління інфраструктури облдержадміністрації Володимир ДУДЧЕНКО, у цьому році передбачено 20 мільйонів гривень митних коштів на дорогу Шостка-Ямпіль. А ще 108 мільйонів гривень – на ремонт доріг у Глухівському, Середино-Будському, Ямпільському районах.

Орієнтовно третина коштів припаде саме на Ямпільщину. «Крім цього, за рахунок коштів державного дорожнього фонду у цьому році ми плануємо використати кошти в сумі 4 мільйони 200 тисяч гривень на дорогу Ямпіль – Свеса – Марчихина Буда – Княжичі, – говорив він.

– А на Дружбівську ОТГ передбачаємо по 1 мільйону 50 тисяч на кожну із двох вулиць у м. Дружбі і 2 мільйони 100 тисяч плануємо використати на дорогу Дружба – Чуйківка».

З районного бюджету, повідомляється на сайті ОДА ( http://sm.gov.ua)на ремонт доріг уже заплановано 700 тисяч на цей рік. Крім того, місцеві ради запланували на дороги своє фінансування згальною сумою більше мільйона гривень. 

Комментарии  

-2 # Yampolez 06.02.2018 04:29
Опять какая-то лажа. Ямпольской ОТГ не существует. Или в области телегу поставили впереди кобылы?
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору

Добавить комментарий