Menu
nul

У неділю, 28 січня, в Сумській області під час полювання застрелили заступника голови Лебединської районної державної адміністрації Івана Легкого.

Підозрюваний у вбивстві – приватний підприємець Сергій Коваленко, пише на своїй сторінці в Facebook журналіст Станіслав Речинський.

За його словами, всього на полюванні разом з єгерем було 9 осіб, полювали на кабана.

"Підозрюваний стріляв вздовж номерів, що є грубим порушенням правил полювання. А ще більш диким є те, що він стріляв картеччю. Що суворо заборонено на всій території України.

Плюс, зараз не сезон полювання на кабана. Ну, і склад "мисливців" показовий. Чиновник райдержадміністрації, прокурор, мент-економіст й приватні підприємці.

Журналіст задається питаннями, чому єгер не перешкодив багатоепізодному порушенню законодавства і брав у ньому участь, чому прокурор, поліцейський і чиновник адміністрації брали участь у цьому злочині.

"І як ви думаєте, при такій тісній дружбі, чи буде прокурор бачити якісь порушення в діях чиновників райадміністрації? У діях поліцейського? Чи підприємці, які брали участь у спільному полюванні, дотримувалися законодавства України, чи ні, сподіваючись на допомогу друзів із полювання? Або ці незаконні полювання - це міні-випадок кругової поруки? Коли всі замазані у злочинах і тому один одного завжди будуть покривати?", - зазначив він. 

Джерело http://uainfo.org

Добавить комментарий