Menu
nul

У Ямпільському районі оперативні співробітники Держприкордонслужби України затримали порушника державного кордону України.

Як повідомив "Сотні" начальник прес-служби Сумського прикордонного загону Роман Ткач, прикордонний патруль, до складу якого увійшли оперативники, на околиці н.п. Чуйківка, що неподалік від держрубежу, затримав громадянина України.

Чоловік слідував у напрямку українсько-російського кордону та мав на меті незаконного його перетнути поза встановленими пунктами пропуску.

У ході проведення відповідних перевірочних заходів чоловік пояснив, що він мав намір потрапити на територію Росії з метою працевлаштування.

Крім цього правоохоронці встановили, що затриманий був двічі засудженим та відбував покарання за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ст. 185 (крадіжка) та ст. 186 (грабіж) КК України, а також неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності.

Наразі за спробу незаконного перетинання державного кордону України рішенням Ямпільського районного суду Сумської області на 40-річного правопорушника накладене адміністративне стягнення у вигляді адміністративного арешту строком на 5 діб.

А провідник молдавського поїзда приховав від контролю біля 30 тисяч фільтрів до електронних сигарет.

В залізничному пункті контролю «Хутір-Михайлівський» прикордонники Сумського загону виявили товари народного споживання, які переміщувався через кордон з приховуванням від контролю.

У ході перевірки одного з пасажирських вагонів поїзда сполученням «Кишинів-Москва» прикордонний наряд в баку над умивальником робочого купе провідника виявив 3 коробки з фільтрами до електронних сигарет, загальна кількість яких склала біля 30 000 штук.

Як з’ясувалося, у такий спосіб перемістити через кордон даний товар намагався провідник цього поїзда, 33-річний громадянин Молдови.

Наразі виявлений товар вилучений працівниками митниці встановленим порядком.

На правопорушника складені відповідні адміністративні матеріали.

Добавить комментарий