Menu
nul

Дорога Настенько! Коли я отримав твого листа, відкрив конверта і почав знайомитись – защеміло серце. Такі звернення без сліз на очах читати – неможливо.

Мені часто доводиться зустрічатися з людьми, котрих доля випробовує на міцність. І вони потребують допомоги. В більшості - це дорослі люди. Вони добре розуміють, усвідомлюють своє становище, усвідомлюють: хто винен і що робити.

Людина в державі, правовій державі, не повинна залишатися на одинці з горем. Вона не повинна вмирати тільки через те, що не має грошей на лікування. Їй не повинні відмовляти в лікуванні тільки через те, що вона бідна. А бідних в наш час, на жаль, переважна більшість.

Кожному,  насправді стражденному,  я допомагав і буду допомагати, по мірі можливостей. Особливо – дітям.

Минулого року Сашкові Колеснику, учню Усоцької школи, який на уроках, через хворобу, по кілька разів на день втрачав свідомість, ми допомогли зібрати кошти на лікування.

З давньо-грецької Настя - значить «воскресіння»! Я, разом з багатьма людьми, учнями твоєї школи, які добре знають тебе, Настенько, вірю в те, що все в твоїй долі буде добре.

Мама твоя одужає.

Одужає, врешті-решт, наша країна і зглянеться над сиротами, над хворими і немічними, над бідними. Я допоможу тобі, дитинко, чим зможу. Знаю, що у Воздвиженському і в школі, де ти вчишся, також не стоять осторонь твоєї біди.

Сил тобі, Настенько, твоїй бабусі, людської прихильності.

Молитиму Бога за виздоровлення твоєї Мами.

Костянтин Товстуха,

депутат Сумської обласної ради.

Від редакції: у Воздвиженській школі діти збирають кошти для лікування Настіної Мами. Телефон бабусі - 0982083300

Комментарии  

0 # Костянтин Товстуха 25.01.2018 21:58
Прошу всіх не байдужих та віруючих людей,давайте всі разом помолимося за одуження матусі Настенькі,допоможемо родині, в статті е телефон бабусі, телефонуйте та допомагайте.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору

Добавить комментарий