Menu
nul

 Ямпільська селищна рада здійснила виїзне засідання в селищі Привокзальне.

У зустрічі взяли участь селищний голова Цибулько Н.М., секретар селищної ради Ісаєнко Т.М., депутат по виборчому округу Фесенко І.В. та 9 мешканців селища.

Найбільше хвилювало громадян питання функціонування ДНЗ «Золотий ключик». У зв’язку з малочисельною наповненістю садочку, він може бути закритий. Наразі в ньому виховується 6 маленьких громадян, але на новий навчальний рік залишається 2 дитини.

У 2018 році на роботу садочку із бюджету передбачено кошти в сумі 427 856 грн. Звичайно, для 2-х дітей утримувати заклад недоцільно.Сподіваємось, що ситуація зміниться.

Також хвилювало питання відсутності освітлення на лівій стороні селища, за залізничною колією. Теж не змогли порадувати мешканців, так як у цьому році планує селищна рада освітити вулиці Садова, Вербова, Красний Кут в смт. Ямпіль, Гагаріна, Суворова, Невського в с. Імшана та виготовити проекти на освітлення вул. Лісна, Зелена, Спасо-Преображенська (від школи №2), М. Коцюбинського (праворуч від дороги).

Люди розуміють ситуацію і вдячні за те, що газифікували селище, освітлена права сторона, огороджені 2 кладовища, установлена зупинка з урною.

Хочуть мешканці, щоб селищна рада посприяла у видаленні дерев на кладовищі. Над цим питанням уже працюємо: ведуться перемовини з фізичними особами-підприємцями, які мають право виконувати таку роботу. Як тільки бюджет поповниться коштами, приступимо до видалення дерев, адже це треба зробити до розпускання листя, повідомляється на сайті ради.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить