Menu
nul

Дорогі земляки, виборці! Від щирого серця вітаю вас з Новим роком та світлим Різдвом Христовим!

Для кожного з нас рік, що минув, був непростим та водночас багатим на пам’ятні події.

Він був сповнений напруженої праці, звершень, пошуку правильних рішень. Завдяки спільним зусиллям у 2017 році зроблено багато гарних справ.

Ми впорядковували місто, селища і села. Робили все для того, щоб полегшити життя лікарняним, навчальним, культурно-освітнім закладам.

Ми разом докладали зусиль щоб привести в належний стан дороги, водогони, ремонтували лікарні, школи, клуби, ФАПи. Боролися з бюрократами на місцях.Допомогали хворим.

Зрозуміло, що не все задумане вдалося втілити в життя, котре, на жаль, з кожним днем стає сутужнішим.

Давайте у  Різдвяну ніч загадаємо заповітні бажання і повіримо у те, що добро все таки переможе зло і ми заживемо кращим, гідним нас і наших дітей життям!

То ж нехай чарівні зимові свята подарують вам радісний настрій, приємні зустрічі та здійснення найзаповітніших мрій. І хай  2018 рік стане для всіх нас роком добрих змін, а для України – роком зміцнення державності, соціально-економічного зростання та духовного оновлення!

Давайте разом, спільними зусиллями в мирі та злагоді будувати європейську державу. Щоб кожен з нас пишався своїм корінням.

Бажаю вам, щоб Різдвяні свята були радісними, а рік новий – багатим на успіхи. Щедрою на здобутки нехай буде життєва дорога, а в родині завжди панують злагода, любов і достаток.

Здоров’я, натхнення та Божого благословення вам і вашим рідним!

З повагою

депутат Сумської обласної ради                              Костянтин Товстуха

Добавить комментарий